Олександр Михед, Марічка Паплаускайте, Ірина Цілик та інші: літературний фестиваль «Фронтера» оголошує імена перших учасників
Олександр Михед, Марічка Паплаускайте, Ірина Цілик та інші: літературний фестиваль «Фронтера» оголошує імена перших учасників
2-3 серпня у Луцьку в музейному просторі «Окольний замок» відбудеться V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера». Це щорічна культурна подія в Луцьку, яка цьогоріч об’єднає літераторів, перекладачів і медійників з України, Іспанії, Португалії, Колумбії, Великої Британії, Франції та Польщі. Серед уже підтверджених перших учасників — Олександр Михед, Богдан Логвиненко, Ірина Цілик, Марічка Паплаускайте, Павло Коробчук та інші.
У програмі — поетичні читання і дискусії, публічні інтерв’ю, стендап і музика. Під час заходу з друзями, партнерами збиратимуть кошти на Сили безпеки і оборони України спільно з БФ «Ангар.Україна».
«Цьогорічний фестиваль — це черговий доказ того, що культура здатна об’єднувати. Радіємо, що навколо заходу гуртуються партнери з різних сфер — громадські організації, бізнес, митці, волонтери, дипломатичні інституції. Це свідчить про те, що наш фестиваль — не просто подія, а платформа для обміну думок та співпраці. “Фронтера” формує бренд сучасного культурного міста і разом ми допомагаємо йому ще гучніше звучати в українському та міжнародному інформаційному просторі», — говорить засновниця Літературної платформи «Фронтера» Елла Яцута.
Другий рік поспіль фестиваль підтримує локальний бізнес. Співзасновник платформи «Алгоритм дій» Адам Харлампович розповідає, що проєкти такого формату роблять Луцьк видимим і чутним на міжнародній арені:
«До нашого міста приїжджають іноземні гості: дипломати, письменники, медійники, та долучаються до дискусій, під час яких ми шукаємо точки взаємодії й спільності. Зрештою, вони стають амбасадорами Луцька, України, нашої культури й митців у світі. Так зростає мережа контактів, партнерств, поглиблюються співпраці й з’являються нові. Це сприяє водночас підсиленню місцевого літературного середовища і вписує нас/спільноту у глобальний контекст».
Вартість дводенного квитка для перших ластівок — 500 гривень. Далі ціна буде зростати. Замовити можна за посиланням.
Безоплатно відвідати фестиваль можуть (за наявності підтверджувального документа):
- учасники/ці бойових дій;
- військовослужбовці/виці Сил безпеки та оборони України;
- особи з інвалідністю внаслідок війни;
- члени сімей загиблих;
- діти військовослужбовців/иць Сил безпеки та оборони України та учасників/ць бойових дій;
- пенсіонери;
- діти до 12 років (у супроводі дорослих).
Співорганізатори фестивалю — Літературна платформа «Фронтера», платформа «Алгоритм дій», креативна івент-агенція «FeelGood». Захід відбудеться за сприяння Луцької міської ради.
Читайте також: Читацький клуб. Як нас усіх змінила війна: про що роман Софії Андрухович «Катананхе»
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: