16-го листопада о 19:30 в Арт-просторі Mezzanine відбудеться перформанс письменника Олександра Михеда «Мороки» у музичному супроводі дуету Ptakh_Jung.
В основі проекту – моторошний арт-бук письменника Олександра Михеда та художниці Софії Мельник «Мороки» (видавництво «Люта справа», 2016). Режисер перформансу – Олександр Ратій, ві-джей – Слава Полянцев, кураторка – Настасія Євдокимова.
Ми попросили письменника детальніше розповісти про те, що відбуватиметься у ході перформансу.
Олександр Михед: «Спочатку були оповідання. Потім з’явилася ідея зробити арт-бук разом із художницею Сонею Мельник – книжку, в якій малюнки існували б на рівних правах разом із текстами. Так, з’явилися наші з Сонею «Мороки» – повість, два оповідання і понад 40 картин, що витворюють свій цілісний світ.
Потім була музика. Клавішні Ptakh’а і гітара Jung’а. Ми зосередилися на одній історії. Історії помсти, в якій є і магія, і переходи між світами, і алкогольний тріп. Все як має бути у правильних історіях.
Режисер Олександр Ратій зміг зробити з мене перформера, змусивши забути всі свої «казкарські» інтонації. Слава Полянцев допоміг із відеартом. Настасія Євдокимова, кураторка проекту, налагоджувала процес. І зрештою вийшла цілісна оповідь. Для глядача це можна назвати міні-виставою. Або мультимедійним перформансом. Для мене – щоразу це особливий досвід проживання тексту і музики Ptakh_Jung.
І щоразу відчуття, що все вперше. А для сюжету «Мороків» це має надзвичайне важливе значення»
Ptakh _Jung – проект клавішника і композитора Антона Дегтярьова (Ptakh) та гітариста-експериментатора Володимира Бабушкіна (Jung). Олександр Михед – письменник, автор художньої книги «АмнезіЯ» (2013), збірки оповідань «Понтиїзм» (2014), психотрилера «Астра» (2015), арт-бука «Мороки» (2016), нон-фікшн «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція он-лайн» (2016).
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: