Головна
>
Анонси
>

Співачка LP стала хедлайнеркою Atlas Weekend

Співачка LP стала хедлайнеркою Atlas Weekend

Лайнап фестивалю Atlas Weekend, який цього року пройде 4-8 липня на ВДНГ, поповнився кількома учасниками. Хедлайнеркою фестивалю стала співачка LP.

Cпівачка LP стала популярною після виходу треків Lost on You i Other People з альбому Lost on You (2016), тим не менш вона не новачок на сцені. Її творча кар’єра розпочалась у 2001 році, а дискографія налічує вже чотири лонгплеї. LP вже кілька разів успішно виступала в Україні.

Серед закордонних учасників також можна буде почути росіян Face, Кровосток, Tequilajazzz, Нейромонах Феофан, білоруського репера ЛСП, німців Eskimo Callboy, швейцарський проект Kadebostany та італійський гурт Lacuna Coil.

Українські музиканти також вже анонсовані на фестивалі. Серед них Один в каное, Dakh Daughters, ДахаБраха, OY Sound System, 5’nizza, Kadnay, Луна, Pianoбой, Бумбокс, Сергій Бабкін, Yarmak та Курган и Агрегат.

Наразі на сайті фесту проходить конкурс Atlas Weekend Talents, у якому можна проголосувати за український гурт, який би ви хотіли почути влітку. 22 травня організатори оголосять шорт-лист із 8 фіналістів: чотири учасники за глядацьким онлайн-голосуванням, і чотири — за вибором експертного журі. 2 червня після фінального концерту у Зеленому Театрі буде названо двох учасників AW-2018.

Нагадаємо, що раніше Atlas Weekend оголосив, що на фестивалі зіграють Nothing But ThievesТом ОделлLost Frequencies та The Chemical Brothers.

Фото: Facebook


Придбати квитки на фестиваль Atlas Weekend можна за посиланням

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024