Головна
>
Анонси
>

Хто такий Badwor7h? Розповідаємо про лайнап Пожежі

Хто такий Badwor7h? Розповідаємо про лайнап Пожежі

7 квітня в межах майбутньої вечірки Пожежа, присвяченій українській електронній музиці, свій сет зіграє Badwor7h

Лірум є інформаційним партнером Пожежі, тож в цьому матеріалі ми розповімо, хто такий Badwor7h і чому варто відвідати його виступ на вечірці.

Хто це такий?

Badwor7h (справжнє імʼя — Дмитро Колесніченко) — це електронний продюсер з Києва, який поєднує рейв-культуру нульових із сучасними підходами до саундпродюсування. Член київської формації діджеїв та продюсерів Grv Grv, а також резидент лейблу Polygon.

Перші кроки Дмитра в електронній музиці відбулися дуже рано — в 10 років, коли йому набридла академічна програма музичної школи і він почав розбиратися в музичному ПЗ. Він шукав музику на різних форумах, і відкрив для себе пампінг-хаус, який спонукав артиста створювати власну музику. З 12 років артист грає за деками.

Псевдонім Badwor7h виник як відображення пориву Дмитра писати агресивну й андеграундну музику, оскільки це співзвучно з «bad words», а також ступенями порівняння «bad — worse — the worst». У інтервʼю для Суспільне Культура артист каже, що це — його спроба йти на випередження, оскільки він так іронізує над якістю своєї музики. 

24.02.22: До і після

Артист уже давно має широку гастрольну біографію: він активно виступав закордоном, зокрема, у Польщі, Іспанії, Нідерландах, поєднуючи це зі «звичайною» роботою в сфері моушн-дизайну та монтажу. Зокрема, Дмитро виступав і в Росії, що пізніше коментував так:

«Це було одне з моїх найбільш хибних уявлень. Я вважав, що якщо я близько і багато років спілкуюся з людьми і вони в колі моїх знайомих, то вони пройшли мій внутрішній фільтр. Після цього здається, що, якщо вони пройшли мій фільтр, то вони ж ніяк не можуть бути путіністами чи імперіалістами! А виявляється, що можуть…

Я зрозумів, що музика дуже політична. І як будь-який культурний прояв, вона про те, що відбувається зараз. А те, що відбувається зараз, не може бути поза політикою»

2022-й рік став переломним для карʼєри Badwor7h. Він змінив вектор, став позиціювати себе вже як діяча української культури, і вже у квітні випустив пісню Glory 2 Ukraine, який одразу ж почав активно віруситися в TikTok.

Ця переоцінка цінностей позначилася на мініальбомі Kyivenergo, який на початку повномасштабної війни уже був записаний російською мовою у співпраці з Chocollab і чекав свого часу. Згодом артисти переписали пісні українською і випустили танцювально-агресивну роботу в серпні 2022-го. Kyivenergo згодом відзначали Resident Advisor, альбом потрапив у топ альбомів 2022-го за версією Rap.ua, а пісня Freak з альбому ще довго вірусилася в TikTok.

Співпраці, виступи та компіляції

Дмитро відзначився не лише власними треками, а й реміксами й колабами — так його версія треку Тучі russia is a terrorist state разом із Rusiiick набрала купу прослуховувань та була номінована MEGOGO Music Awards на найкращий ремікс 2022 року. Популярним став і ремікс артиста на трек якби гурту Renie Cares. Badwor7h також співпрацював з jockii druce та Dorofeeva, Oi Fusk, The Curly.

Badwor7h також взяв участь у кількох благодійних компіляціях, гроші з яких спрямовувалися на потреби ЗСУ та постраждалим від російського нападу українцям: “Polygon Records – Volunteers Vol.1”, “Anklav – Keeping The Border”, “Khvylia Records – Operation Perevtilennya”.

Повномасштабне вторгнення змінило й географію виступів Дмитра — здебільшого це благодійні вечірки в Україні. Так його сети чули відвідувачі вечірок На Часі, Брудний Пес, Brukxt, Stusivka, Polygon x КУБ, артист виступав на толоці Repair Together та разом з Chocollab став special guest на київському сольнику thekomakoma в Bel Etage.

Що далі?

Наразі Badwor7h готує ЕР, де зосередиться на власному баченні попмузики, як він розповів для медіа Слух. Реліз має побачити світ у березні. 

А 7 квітня артист зіграє свої нові пісні та перевірені хіти на вечірці від пожежі. Захід відбудеться у київській Малій Опері (Дегтярівська, 5) о 16:00. Квитки — за посиланням

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024