Головна
>
Анонси
>

Литовський електронний дует Beissoul & Einius дасть перший за 2 роки сольник у Києві

Литовський електронний дует Beissoul & Einius дасть перший за 2 роки сольник у Києві

16 травня 2019 року у клубі Atlas литовський електронний дует Beissoul & Einius дасть великий сольний концерт на підтримку нового альбому. Це буде перший масштабний сольний виступ гурту в Києві за два роки.

Beissoul & Einius багато що пов’язує з Україною – у першу чергу творчі колаборації. Музиканти робили фешн-зйомки у масках від всесвітньо відомого українського дизайнера Bob Basset. Давали відверті інтерв’ю та робили фотозйомки для журналу NVRMND. Записали пісню українською «Як ти й сказав». Їх EP Chamillion надихнув українську дизайнерку Elena Burenina на нову колекцію одягу.


Придбати квитки на концерт за фан-ціною


«Ми обрали мову моди і музики. Це ті речі, які ніколи не обмануть і не зроблять боляче. Вони підтримають, допоможуть відчувати і розуміти не тільки нас, а й, водночас, самих себе та божевільний світ, який стрімко змінюється. В цьому суть нашого electrofashion, механізм нашого спілкування», – кажуть музиканти Beissoul & Einius.

Серед досягнень гурту також: отримали номінацію на британську премію Unsigned Music Awards за фільм «LION» та головну литовську премію М.А.М.А як електронний гурт №1.

На підтримку нової платівки вже вийшов кліп та сингл Rooftop, який також був зроблений у колаборації із Bob Basset.

 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024