Головна
>
Анонси
>

Благодійна акція “Майбутнє у руках”

Благодійна акція “Майбутнє у руках”

Акція "Майбутнє у руках"

 

Дитяча онкологія. Ці два слова здаються не поєднуваними. Проте це світ контрастів і така проблема не те що існує, а стоїть так гостро і небезпечно, як лезо у руках грабіжника перед вашим горлом. Ви відчуваєте гострий біль, ще БІЛЬший дістається у даному випадку дітям. Ваша допомога може врятувати цих дітей, продовжити їх життя, а вони, як ніхто інший його цінують. То ж протягом 3 днів – з 1 по 3 червня у вільному просторі “Циферблат” відбуватиметься збір речей, а також формування донорської бази у допомогу центру дитячої онкогематології Охматдит. Усі небайдужі зможуть надати свої дані і стати на облік у донорський центр лікарні, в подальшому рятуючи  життя дітей. А для того, щоб розважити їх і трохи скрасити їх лікування – приносьте іграшки, книги, фільми, комп’ютерні ігри, усе що пов’язанно з рукоділлям і все те, що зможе зайняти і розвеселити дітей, що змушені сидіти у палаті.

Ввечері 1 червня, у п’ятницю,  також відбудеться благодійний акустичний рок-концерт за участю гуртів Крихітка, Bahroma, YouCrane, Vodevil’ і Супротив Марний. 

Відчуйте руку дитини у своїй долоні, ви здатні врятувати їй життя і дати майбутнє.

Отже,

Де? – вільний простір “Циферблат”, Володимирській 49-а

Що і коли?

З 1 по 3 червня – виставка фотографій Юлії Поважної «Майбутнє у руках» (адресована Антону Василькову, що зараз знаходиться на лікуванні в Центрі) /

збір речей для дітей та запис до донорської бази.

1 червня, 19:00 – акустичний рок-концерт.

Зустріч Вконтакті

 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024