Головна
>
Анонси
>

В Одесі відбудеться Borny Fest — фестиваль аудіовізуального мистецтва. Проте без концертної програми

В Одесі відбудеться Borny Fest — фестиваль аудіовізуального мистецтва. Проте без концертної програми

14-15 серпня в Одесі відбудеться Borny fest, який об’єднає електронну музику та візуальне мистецтво. Фестиваль пройде у клубі PORT.

«Назва Borny виникла під час проєкту Діми Єрліха «‎bored & horny»‎, це слово можна трактувати як постійний процес зародження чогось нового. Минулого літа на закритті виставки ми вирішили влаштувати невеликий захід з виступами музикантів та лекціями. Вийшло дуже цікаво та насичено, тож ми вирішили додати обертів та зробити фестиваль більш масштабним. Цьогорічний Borny Fest  — це програма з вечіркою, дискотекою та художніми інсталяціями», — розповідають організатори.

На сцені Port зіграють 6 музикантів, серед яких — Tertön b2b Wieloroman та Radiant Futur, Clasps та Polje з живими виступами. Також представить свою live-програму Voin Oruwu — alter ego київського музиканта та продюсера Дмитра Авксентьєва, також відомого як Koloah. Він виступав на Boiler Room x Cxeма та інших великих фестивалях й вечірках України та закордоном.

Borny Fest відбудеться в Port. О 19:00 стартує артмаркет, далі будуть лекції від Музею сучасного мистецтва Одеси та виставка в галереї Art Odessa. О 23:00 починається нічна програма: електронні музиканти гратимуть в Port, де внутрішній простір перетвориться в тотальну аудіовізуальну інсталяцію.

На фестивалі також мала бути денна сцена, де мали б виступати Стасік, Ragapop і Potreba Group. Проте її скасували через недостатній попит на локацію.

«Експериментальна концертна програма з українськими артистами виявилася не так затребувана серед широкої аудиторії, щоб провести її на належному рівні… Дуже хочеться підтримувати українську незалежну музику, але без спонсорської чи грантової фінансової підтримки це робити вкрай складно», — розповідає про скасування організатор Borny Fest Андрій Сігунцов.

Квитки можна придбати за посиланням.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024