Головна
>
Анонси
>

Британська Рада відкриває набір на навчальну програму для кінокомпозиторів Envision Sound

Британська Рада відкриває набір на навчальну програму для кінокомпозиторів Envision Sound

Британська Рада та Національний центр Олександра Довженка оголошують про початок прийому заявок на участь у навчальній програмі для кінокомпозиторів Envision Sound.

Творча лабораторія, лекторій, нетворкінг, індивідуальні консультації з фахівцями аудіовізуального сектору, а також вечірні кінопокази з живим музичним супроводом відбудуться з 20 по 24 січня 2020 року у Києві. Разом із ментором проекту учасники досліджуватимуть можливості та виклики написання музики для кінематографу та працюватимуть над власними саундтреками до архівних стрічок або українських фільмів на стадії виробництва.

Участь в Envision Sound 2019-2020 відкрита для композиторів з України, а також інших країн Східної Європи та Центральної Азії.

Уперше у межах творчої лабораторії учасники Envision Sound 2019-2020 зможуть записати фрагмент своєї музики до кіно з оркестром Kyiv Fantastic Orchestra. Також в учасників буде можливість залучити до запису соло виконавців. Кураторка Envision Sound 2019-2020 — Алла Загайкевич.

Після завершення програми Британська Рада та Довженко-Центр запропонують гранти для подальшої підтримки проєктів, розроблених композиторами під час творчої лабораторії та відібраних ментором/кою.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна дізнатися на сайті Британської Ради в Україні.

Британська Рада – це міжнародна організація Великої Британії, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. Організація працює в більш ніж 100 країнах світу у сферах мистецтва та культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023