Британська Рада відкриває набір на навчальну програму для кінокомпозиторів Envision Sound

Британська Рада та Національний центр Олександра Довженка оголошують про початок прийому заявок на участь у навчальній програмі для кінокомпозиторів Envision Sound.

Творча лабораторія, лекторій, нетворкінг, індивідуальні консультації з фахівцями аудіовізуального сектору, а також вечірні кінопокази з живим музичним супроводом відбудуться з 20 по 24 січня 2020 року у Києві. Разом із ментором проекту учасники досліджуватимуть можливості та виклики написання музики для кінематографу та працюватимуть над власними саундтреками до архівних стрічок або українських фільмів на стадії виробництва.

Участь в Envision Sound 2019-2020 відкрита для композиторів з України, а також інших країн Східної Європи та Центральної Азії.

Уперше у межах творчої лабораторії учасники Envision Sound 2019-2020 зможуть записати фрагмент своєї музики до кіно з оркестром Kyiv Fantastic Orchestra. Також в учасників буде можливість залучити до запису соло виконавців. Кураторка Envision Sound 2019-2020 — Алла Загайкевич.

Після завершення програми Британська Рада та Довженко-Центр запропонують гранти для подальшої підтримки проєктів, розроблених композиторами під час творчої лабораторії та відібраних ментором/кою.

Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна дізнатися на сайті Британської Ради в Україні.

Британська Рада – це міжнародна організація Великої Британії, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. Організація працює в більш ніж 100 країнах світу у сферах мистецтва та культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.