Головна
>
Анонси
>

Christian Löffler повертається до України

Christian Löffler повертається до України

Концерти закордонних виконавців пороху повертаються в Україну.

Електронний артист зі світовим ім’ям, Christian Löffler, повертається до української столиці із презентацією нового альбому LYS. Вже наприкінці серпня німецький музикант та продюсер зіграє в Києві лайв. 

Christian до зали слави сучасної електронної музики за версією Resident Advisor. Зараз діджей виступає на одній сцені із Max Cooper, Jon Hopkins і Nicolas Jaar. Таке визнання зовсім не раптове. Кожен реліз музиканта — наче ковток свіжого повітря для поціновувачів якісного та вишуканого ембієнту та діп-хаусу. 

Артист досі тримає задану високу планку. Останній альбом можна назвати концептуальним. На створення платівки музиканта надихнули тривалі спостереження за грою світла в залежності від змін часу доби й пори року. Саме враження від такого природного явища й наштовхнуло Löffler назвати альбом LYS, що з данської перекладається як “світло”.  

Замість того щоб зобразити конкретний момент часу або емоції, Lys є підбіркою улюблених постановок Löffler за останні три роки, зібраних в одне зачаровує і глибоко зворушливе прослуховування. Звучання альбому можна простежити до 2016 року, але по-справжньому воно почало формуватися після творчого прориву у 2018 році. Поїздка до Скандинавії пробудила артиста до періоду творчої стагнації та пролила світло на нові візуальні та звукові шляхи, якими потрібно слідувати.

Lys, більш ясний; це конкретизація і розфарбовування початкових ідей, перетворення ескізів в картини, а грубих мелодій в треки. Важливою частиною процесу було те, що музикант намалював ці полотна, закріпивши зв’язок між його візуальними та музичними роботами. У той час як на попередньому альбомі Löffler використовував свій голос як інструмент, більшу частину часу сильно змінений і невпізнанний, для Lys він ставить його на перший план, щоб передати свої потаємні почуття реальними словами, а не тільки настроєм. Альбом також включає вокал Menke, молодої шведської співачки, сонграйтерки, мультиінструменталістки, і Mohna, однієї з основних учасниць його недавніх турів. — так пишуть про альбом у релізі.

Та все ж для прихильників його музики новий альбом означає одне: скоро тур, і можна буде знову почути улюбленого музиканта у світових клубах від Берліна до Токіо.

Поринути у глибокий внутрішній світ Christian можна буде 29-го серпня на ВДНГ. Саме в цей день на київській сцені проллється “промінь світла” нової електронної хвилі. Музиканту вдається об’єднувати ейфорію з меланхолією, тож слухачів чекає досить контрастний вайб. Квитки можна придбати тут.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024