Головна
>
Анонси
>

До нас їде гурт Disturbed. Хто це такі?

До нас їде гурт Disturbed. Хто це такі?

18 червня у київському клубі Stereo Plaza вперше виступить американський гурт Disturbed. Розповідаємо, хто це такі і чому не варто пропускати їх концерт.


Придбати квитки можна за посиланням.


Дуже знайома назва. Я їх знаю?

Цілком ймовірно, адже Disturbed – один з найвідоміших сучасних хеві-метал та хард-рок гуртів. Вони двічі номінанти на Ґреммі, а також номінанти у категорії «Найкращий рок-артист року» за версією Billboard Music Award. Ба більше, з семи випущених гуртом альбомів, п’ять дебютували на першій сходинці чарту Billboard 200. А таким досягненням не всі рок-гурти можуть похвалитись. Тим паче, якщо ти гурт, у якого серед тем пісень – від релігії, Пекла та демонів до соціальщини, самогубства та стосунків.

Тобто вони давно існують?

З 1994-го року. У них була пауза у кілька років на початку 2010-х, але з 2015-го вони знову успішно функціонують майже не змінивши склад.

Найвідоміша пісня?

Люди з мейнстріму знають їх переважно через кавер на пісню The Sound Of Silence, яка увійшла в альбом Immortalized. Але було б ляпасом назвати лише її. Скоріше за все ви ще чули і ці пісні – Down With The Sickness, Remember, Stupify тощо.

Цікавий факт на останок.

У них є талісман. Його звати Хлопчина (The Guy) і він з’являється на обкладинках чотирьох альбомів Disturbed. А найкраще у Хлопчині те, що його намалював Тодд Макфарлейн, творець та беззмінний автор коміксів про Спавна.

Фото: афіша

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024