Головна
>
Анонси
>

Editors уперше приїдуть у Київ із презентацією альбому найкращих пісень

Editors уперше приїдуть у Київ із презентацією альбому найкращих пісень

До України з презентацією best of-альбому Black Gold після перерви у три роки повертаються британські рокери Editors. Концерт відбудеться 1 квітня 2020 року у Stereo Plaza у Києві. Продаж квитків почнеться 9 вересня об 11:00 за посиланням.

До альбому потрапили найкращі треки з шести платівок гурту та три нові композиції – Black Gold, Upside Down и Frankenstein. Кліп на останню пісню був знятий у Києві.

«Ми досі виступаємо, і я пишаюся цим фактом. Кажуть, що бути довгожителем сьогодні – це не дуже круто. Але я так не вважаю. За допомогою Black Gold ми зафіксували нову версію Editors. Вони зголодніли – як за концертами, так і за новою музикою. Ми відчували себе десь далеко від загального потоку, але завжди писали треки, що захоплювали людей та резонували з ними на найглибшому рівні. Це може звучати пафосно, але я знаю багато слухачів, для яких Editors – більше, ніж гурт. Саме цього я прагнув усе своє життя», – зізнається Сміт.

Editors знають завдяки вражаючим лайвам та ексцентричній поведінці фронтмена Тома Сміта. Усі їхні платівки –The Back Room (2005), An End Has a Start (2007), The Weight of Your Love (2013), In Dream (2015), Violence (2018) – потрапляли у топ-10 британського чарту, а дебютну The Back Room номінували на Mercury Prize.

Нагадаємо, що Editors уже виступали в Україні на фестивалі Zaxidfest 2017 року, але ще жодного разу не грали в Києві.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024