Головна
>
Анонси
>

Номінант Emmy Майкл Прайс та British Council запускають курси для кінокомпозиторів

Номінант Emmy Майкл Прайс та British Council запускають курси для кінокомпозиторів

Сьогодні, 29 серпня, почався прийом заявок на участь в курсах для кінокомпозиторів від British Council – Envision Sound. Сам курс буде проходити 21-27 січня 2018 року.

186-01-envision-sound-website-v3-ukr-deadline-25-years

Курс Envision Sound триватиме п’ять днів, в рамках яких відбуватимуться презентації, практичні майстерні, дискусії, покази фільмів, нетворкінг, а також розбір кейсів від професійних композиторів. Робоча мова програми англійська.

За допомогою відкритого конкурсу буде обрано дванадцять учасників Envision Sound. Шість із них – молоді кінокомпозитори із України. Ще шість – представники Азербайджану, Вірменії, Грузії, Польщі, Росії та Туреччини. Учасником може стати кінокомпозитор на початковому чи середньому етапі кар’єри, яки вже реалізував щонайменше дві роботи для будь-якого жанру кіно/відео.

Участь в Envision Sound безкоштовна. Для учасників із України, які мешкають не в Києві, та представників інших країн Британська Рада покриє витрати на дорогу (літак або потяг), а також проживання у готелі та добові.

Менторами курсу Envision Sound стали кінокомпозитори Майкл Прайс та Алла Загайкевич. Гостьовим редактором стане британський композитор Ґай Бартел, який є засновником гурту Brоnnt Industries Kapital.

Майкл Прайс – британський композитор, який вже має такі нагороди, як Emmy Awards (2014), Royal Television Society, Music&Sound і Televisual Bulldog. Найвідомішою роботою Прайса є саундтрек до серіалу “Шерлок”, написаний разом з Девідом Арнольдом.

Алла Загайкевич – володарка призу української кіноакадемії “Золота Дзиґа” в номінації “Найкращий композитор” (квітень 2017, за фільм “Жива ватра”). Авторка саундтреків до фільмів “Мамай” та “Поводир”.

Щоб подати заявку на участь потрібно надіслати на адресу envisionsound@britishcouncil.org.ua такі матеріали:

– аплікаційна форма англійською мовою із 2-3 посиланнями на ваші свіжі музичні композиції. Одна із композицій має бути роботою для кіно. Тривалість кожного уривку – до 15 хвилин. Завантажити аплікаційну форму можна тут.

– ноти музичних композицій, які ви вказали в аплікаційній формі, у форматі .pdf.

– мотиваційний лист англійською мовою.

Фото обкладинки: Джерело

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024