Головна
>
Анонси
>

Карпатський стрім EVE8 з Vladimir Gnatenko

Карпатський стрім EVE8 з Vladimir Gnatenko

EVE8 продовжує третій сезон стрімів, присвячений темам екології та унікальним природним пам’яткам. У цьому випуску Vladimir Gnatenko зіграє на горі Піп Іван.

Текст опубліковано у межах спецпроєкту з EVE8.

Vladimir Gnatenko — український електронний музикант, який виступає виключно з лайвами. Він грав у Closer, Otel’, Kultura Zvuka, Strichka, Схема х Boiler Room, фестивалі Brave! Factory, Rhythm Büro. При чому він щоразу змінює структуру сету, залежно від настрою в моменті.

Локація цього разу справді унікальна. Це — Білий Слон, найвисокогірніша (2028 м над рівнем моря) обсерваторія в Україні, на горі Піп Іван. Споконвіку Чорна Гора (Піп Іван) була Священною горою гуцулів та до середини ХІХ ст. вважалася найвищою вершиною Українських Карпат і дала назву всьому Чорногірському хребту. Обсерваторія же була збудована у 30-х роках та працювала у 1938—1941 роках як частина Польської Ліги протиповітряної оборони держави. У 40-х роках вона перестала діяти у зв’язку з війною, а згодом почала руйнуватися через відсутній догляд. Зараз обсерваторію активно реставрують завдяки Прикарпатському університету у партнерстві з Варшавським.

Та навіть те, що Білий Слон виявився закинутим на 70 років — не така вже й проблема у порівнянні зі сміттям. Подекуди тут було стільки сміття, яке набирало й утримувало всередині вологу, що коли робітники доходили до його нижнього шару, то знаходили там лід. І це посеред літа! Тому цією локацією автори проєкту хочуть не лише показати красу унікальних локацій, а й закликати до відповідального ставлення до них.

Стрім відбудеться 12 вересня на фейсбуці проєкту EVE8. Про час організатори повідомлять пізніше через непередбачувані погодні умови.

Це вже четвертий випуск третього сезону проєкту. Напередодні Zymosis грав на Станіславських кручах Херсонщини, Poly Chain грала на Лемурійському озері, а Komponente & Kurilo презентували свою лайв-програму на Бакоті.

Третій сезон EVE8 реалізується за підтримки Українського культурного фонду.


Читайте також про лабіринт із ментального сміття у новому кліпі Андрія Кириченка

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023