Головна
>
Анонси
>

Фестиваль «Файне Місто» оголосив першу двадцятку лайнапу

Фестиваль «Файне Місто» оголосив першу двадцятку лайнапу

Фестиваль «Файне Місто», який пройде 25-28 липня, почав поступово розповідати перші подробиці про цьогорічну подію. Зокрема, і перших 20 учасників:

Powerwolf, Eluvetie, Kadebostany, Avatar, Eskimo Callboy, THE HARDKISS, DETACH, Нервы, Элизиум, FliT, Velikhan, Rideau, Megamass, Motanka, 1914, Bojevilla, Pulatova, Курган и Агрегат, Latexfauna, Хамерман Знищує Віруси

Особливої уваги заслуговують три команди: Powerwolf – німецький павер-геві-метал гурт, який у своїй музиці використовує християнські мотиви та хоровий спів; Eluvetie – швейцарський фолк-метал гурт, що виконує частину пісень на галльській мові, якою вже не послуговуються; Kadebostany – вже добре відомі в Україні швейцарці, що відомі своїми візуально продуманими живими виступами. 

З українських бендів радимо звернути увагу, що на фестивалі «Файне Місто» виступить гурт FliT, який також анонсував сольний виступ у «золотому складі» у Києві; Motanka та 1914 – підписанти лейблу Napalm Records; Pulatova – сольний проект Ольги Пулатової, екс-учасниці Fleur, яка торік випустила дебютну платівку тощо.

Креативний директор фестивалю (а також фронтмен гурту Epolets) Паша Варениця розповів, що:

«Наша ціль – створити фестиваль, куди будуть їхати не лише за лайнапом, а й за атмосферою. Щоб людина, яка опинилась у нас, відчувала себе в іншому місті – з іншими правилами, законами та традиціями – і чотири дні максимально відволікалась від свого звичайного життя. Цього року у нас з’являться нові інсталяції, фотозони, райони. Рано казати про щось конкретне, тому що це поки на рівні ідей. Ми не ставимо собі за мету скопіювати точно якесь місто, воно вигадане. Але загалом хотілося б, аби у людей все асоціювалось з атмосферою, що панує у Берліні.»

Придбати квитки на «Файне Місто» вже можна на сайті фестивалю.

Фото: прес-служба фестивалю

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024