Головна
>
Анонси
>

Британці Freak Power вперше виступлять у Києві

Британці Freak Power вперше виступлять у Києві

1 грудня в столичному клубі Caribbean Club виступить британський гурт Freak Power. Колектив уже другий рік відзначає повернення на сцену світовим турне і альбомом United State.

Пік активності проєкту припав на розпал ейсід-хауса в 90-х. Хлопцям подобалося змішувати фанк з електронікою – так і вийшла музика для нічних клубів, але з потужною духовою секцією, на чолі якої фронтмен і тромбоніст Ешлі Слейтер, і клубним саундом, за який відповідав Норман Кук, більш відомий, як Fatboy Slim.

Вийшла дика суміш з ейсід джазу, фанку, соулу і тріп-хопу. У 1993 році сингл Turn On, Tune In, Cop Out став глобальним хітом та звучав у рекламному ролику джинсів Levi’s. А треки з дебютного альбому Drive-Thru Booty і не менш успішного More Of Everything For Everybody розібрали на ремікси Fila Brazillia, Dr Rockit, Way Out West та інші герої танцполів, в тому числі і сам Норман. Він видавав свої версії у якості Fat Boy Slim і Pizzaman.

У 2018 році вийшов United State і повернув увагу до проекту. Зараз Freak Power навіть енергійніші, аніж були раніше. Вартість їх платівок невблаганно зростає – перевидань не планується, і, незважаючи на чималі тиражі, дістати LP або сингл у хорошому стані – велика удача для меломана. Квитки можна придбати тут.

Матеріал наданий прес-службою заходу.

 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024