Головна
>
Анонси
>

Що вже відомо про фестиваль «Гамселить»

Що вже відомо про фестиваль «Гамселить»

З 19 по 22 квітня у Тернополі пройде фестиваль «Гамселить». Це буде вже сьомий по рахунку фестиваль електронної музики та медіа-арту. Основною локацією цього року став тернопільський бар-клуб «Перлина», який приймав фестиваль у 2015 році. Окрім цього будуть діяти і інші локації у промзонах та реакційних об’єктах.

Організаторами фестивалю є Ярослав Качмарський, засновник і директор лейблу «Пінцет», також відомий як виконавець Motoblok, та мистецьке об’єднання «Коза». Куратором мистецької виставки є художник, засновник арт-простору «Ефір» Саша Долгий.

За словами самих організаторів, «Фестиваль надає простір для прояву талановитих експериментальних артистів і майданчик для комунікації між поціновувачами сучасної музики та мистецтва. Але, передусім, «Гамселить» – це святкова подія, триденний марафон, що об’єднує однодумців з різних міст України і закордону».

Упродовж трьох днів відвідувачам пропонують ознайомитись з сучасною електронною музикою та медіа-артом. У перші два дні будуть проходити лекції про біо- та медіа-мистецтво, а також діятиме виставка у галереї «Бункермуз». Третій день присвячений вечірці. Наразі у лайнапі заявлені:

Acid Jordan (UA), BRAT (UA), Bstorm (Desert Storm Soundsystem, UK), D-Omen (UK), Dren (SK), FCKN BSTRDS (EU), FOQL + VJ CC (PL), hyaen (CZ), JNKR (CZ), Komitet (UA), Konakov (UA), Lyudska Podoba (UA), ManifestovNoisEscalation (IR), Bartosz Zaskórski/Mchy i Porosty (PL), Motoblok + Clasps (UA), ONTHEGROUND (DE), Ostudinov (UA), Parasnol (NL), Radiant Futur (UA), Samonakruty Kapusty (UA), Synthkey (UA) та інші.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про дебютний альбом одного з учасників фестивалю репера BRAT.

> Читайте також, що вже відомо про фестиваль Leopolis Jazz Festival


Придбати квитки на фестиваль Гамселить можна за посиланням

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024