Головна
>
Анонси
>

The Hardkiss анонсували акустичний міні-тур

The Hardkiss анонсували акустичний міні-тур

Гурт The Hardkiss вирішив поекспериментувати з форматами і вперше за майже вісім років свого існування оголосив про намір восени зіграти акустичний міні-тур Україною. Відомо, що концерти відбудуться у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Миколаєві. Дата поки є лише у столичного концерту – 3 листопада у Палаці Україна. Квитки на нього вже можна знайти за посиланням.

«Це саме та світла сторона The Hardkiss. Не космічна Залізна ластівка, а жива та земна птаха. Це саме те перевтілення, на яке так давно чекали від The Hardkiss. Головні хіти гурту пролунають в несподіваних аранжуваннях в акустиці завдяки класичним та народним інструментам», — розповідає фронтвумен групи Юлія Саніна.

Постановниками шоу вже традиційно для The Hardkiss стануть Марія Григоращенко, Наталія Лисенкова та Наталія Ровенська – саме вони створили концерт The Hardkiss «Залізна ластівка», який за версією Національної музичної премії YUNA став найкращим концертним-шоу 2018-го в Україні. До речі запис цього концерту доступний на YouTube:


Придбати квитки на київський акустичний концерт The Hardkiss можна тут.


Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024