Головна
>
Анонси
>

Pianoбой, MARU, Epolets та інші зіграють на благодійному концерті «Відкривай Україну: Ідентифікація»

Pianoбой, MARU, Epolets та інші зіграють на благодійному концерті «Відкривай Україну: Ідентифікація»

12 листопада у київському клубі Stereo Plaza пройде благодійний концерт «Відкривай Україну: Ідентифікація». На ньому зіграє 13 виконавців.

Afisha-1-375x530

Серед музикантів, які братимуть участь у шоу, Pianoбой, СКАЙ, MARU, Brunettes Shoot Blondes, Epolets, ALLOISE, Zapaska, Monochromea, OT VINTA, Nesprosta, Лев Ременев, Правиця, а також спеціальний гість, ім’я якого поки не розголошується. Кожен з музикантів пісні на твори поетів, які вивчаються у шкільній програмі 7-11 класів. Представлені композиції увійдуть до окремої збірки пісень, яка буде розповсюджена серед всіх українських загальноосвітніх шкіл. Кожен номер концерту буде представлено окремим відеосупроводом, в холі концертної зали буде розміщено фотовиставки і фотозони із сучасними українськими письменниками та класиками української літератури, буде представлено інноваційний освітній контент від партнерів концерту.

«Кожен з артистів, які співають українських пісень – так чи інакше наслідує українську культуру – в невимовних мелодичних ходах оживають наспіви бабусь, в обертах слів чутно те, що було почуто у школі, те що було вичитано з книжок. Чи це джаз, чи це рок – аутентичність музики береться з того світу, в якому живе артист – з культури його країни», – розповідає співзасновник фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», ідейник концерту Денис Блощинський.

Концерт «Ідентифікація» завершить найбільший за часи незалежності освітній проект для підлітків 7-11 класів «Відкривай Україну», в рамках якого команди школярів презентували проекти, направлені на покращення життя у їх місті. Гроші, зібрані на благодійному концерті, будуть витрачені на відправлення на навчання закордон команду-переможця.


Придбати квитки на концерт можна за посиланням. Ціна – від 200 грн.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
6 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
24 години тому