Головна
>
Анонси
>

Якою буде цьогорічна премія Jager Music Awards: нові номінації та фокус на колабораціях

Якою буде цьогорічна премія Jager Music Awards: нові номінації та фокус на колабораціях

19 листопада відбудеться премія незалежної музики Jager Music Awards 2021. Цьогоріч премія фокусуватиметься на кросоверах, оновлює експертну раду та призи для молодих артистів.

jager music awards 2021

«Сучасність зміщує будь-які жанрові рамки, кросовери — нова норма. Хто вправніше справляється з балансуванням на межі, той і перемагає. У музичній індустрії — час помішаних.» — кажуть організатори про новий фокус премії.

Цього року переможців премії оберуть у 7 основних номінаціях: «Артист року», «Трек року», «Відео року», «Подія року», «Лейбл року», «Внесок в індустрію» та «Соціальна ініціатива».  З нововведень — категорія «Помішаний артист року», де визначатимуть автора чи музичний продукт, який має міжстильове чи міжкультурне підґрунтя, поєднання різних жанрів, залучення інших видів мистецтв.

«Вихід з оксюморона «нові терміни — колишні жанри» я бачу якраз у майстерності поєднання різнорідних елементів у загальний культурний, зокрема музичний, артефакт. Перспективність такого підходу давно і з міжнародним успіхом продемонстрували колаборації як рокерів Aerosmith із реперами Run-DMC, так і Diesel із берлінською вуличною шаурмою «У Мустафи», — Stereoigor, співголова експертної ради Jager Music Awards 2021, музичний журналіст і засновник аудіожурналу Stereobaza.

Підтримка молодих артистів

jager music awards 2021

Як завжди, важливий напрям премії — підтримка молодих артистів. З 16 вересня до 10 жовтня музиканти-початківці можуть подати заявку на сайті, аби позмагатися за призи у категоріях Young Blood.

Цьогоріч призами у варіаціях Young Blood будуть 110 000 гривень на зйомки кліпу, 70 000 гривень на придбання музичного обладнання, а також можливість видати платівки з власною музикою.


Рада журі складатиметься із 32 музичних експертів з України та закордону. Серед них: Томас Гегер (Австрія) —  засновник віденського шоукейсу Waves Festival & Conference, Інгрід Котла (Естонія) — комунікаційниця Tallinn Music Week, Ірина Горбань — менеджерка DakhaBrakha і Dakh Daughters. Посаду голови експертної ради поділять між собою співзасновниця вечірок і лейблу Rhythm Büro Віра Логданіді та автор аудіожурналу Stereobaza Stereoigor

Незмінним же залишається глядацьке голосування, де кожен зможе вплинути на результати премії.  Голосування в основних номінаціях розпочнеться 16 жовтня і триватиме до 10 листопада на сайті Jager Music Awards.


Нагадуємо, Onuka оголосила переможців конкурсу All I Need

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023