Головна
>
Анонси
>

«Джаз — музика вільних»: хто зіграє на 21-му фестивалі Jazz Bez

«Джаз — музика вільних»: хто зіграє на 21-му фестивалі Jazz Bez

У Києві, Львові, Тернополі, Дрогобичі, Перемишлі, Вроцлаві та інших містах України та Польщі 3-5 грудня відбудеться 21-й фестиваль Jazz Bez.

Можливо, це ілюстрація

Наразі організатори анонсували розклад подій у Львові, програма в інших містах поки не оголошувалась через складнощі з карантинними обмеженнями.

У Львові планується два дні концертів, а в переддень фестивалю, 2 грудня, буде присвячено освітній програмі: в Інституті Стратегії Культури відбудеться відкрита лекція «Джаз — музика вільних» для школярів та студентів.

3 грудня в Ennio Event Square виступатимуть професор Краківської Музичної Академії Piotr Wyleżoł, який презентує нову програму «Wabend» разом з Marcin Dominik Kaletka, David Hodek, Mac Mucha. Також там виступить співачка Ingrid Arthur, яка спільно з українськими та польськими музикантами готує програму із хітів соул, госпел та фанк музики в джазових аранжуваннях.

3 і 4 грудня у Львівській Національній Музичній Академії, о 12:00 відбудеться конференція «Час на джаз», у якій візьмуть участь українські та італійські викладачі, композитори та музиканти (спікерів оголосять згодом). Вони ж і проведуть майстер-клас «Особливості актуальної італійської джазової школи» для студентів закладу.

4 грудня на сцену Ennio Event Square вийде італійський квартет Аntonio Flinta. Також в цей день там зіграє швейцарсько-болівійський екоджазовий проєкт Paykuna.

В останній день фестивалю, 5 грудня, відбудеться підсумковий концерт учнів львівської джазової школи під керівництвом Ігоря Гнидина у LV Cafe jazz club. Детальна програма та таймінги — у соцмережах фестивалю.


Нагадуємо, Jazz Bez — міжнародний фестиваль, що відбувається щороку на початку грудня паралельно у кількох містах України та Польщі. Вперше фестиваль провело мистецьке об’єднання «Дзиґа» у 2001 році у Львові та Перемишлі, а за 21 рік існування концерти Jazz Bez відбулися у десятках міст України та Польщі. З 2018-го року київська частина фестивалю проходить за підтримки Old Fashioned Radio.

«Головною гордістю і щоденним натхненням Jazz Bez є не яскраві зірки джазу, які щороку виступають на наших сценах. Ні, головною гордістю є те, яким месійним і інспіраційним став Jazz Bez. Те, що під його впливом народилися джазові школи, клуби, кафедра в Консерваторії, нові колективи і ціле покоління людей, котрі розуміють – вирішальним є розвиток і пошук, свобода і культура людини «Без» упереджень і стереотипів» — кажуть організатори фестивалю.

Читайте також наш гід найцікавішими виступами фестивалю у 2019-му році.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024