Премія Jager Music Awards 2019 оприлюднила повний лайнап церемонії нагородження

У київському арт-центрі LAVRA 15 листопада 2019 року відбудеться церемонія нагородження музичної премії Jager Music Awards, спрямованої на розвиток локальної української сцени. Квитки на захід можна придбати за посиланням.

Зазначається, що на заході виступатимуть такі українські виконавці, як YOURA, LATEXFAUNA, Fo Sho, ZFeelZ і Тонка. Крім того, хедлайнером Jаger Music Awards 2019 стане британський електронний виконавець ACTRESS.

«У межах виступу він представить унікальне аудіовізуальне шоу, учасником якого стане не тільки артист, але і самонавчальна програма Young Paint. Образ штучного інтелекту буде виступати в якості проекції і в режимі реального часу створювати музику спільно з Actress. Лайв електронного продюсера стане відображенням цьогорічної концепції премії — Dark Reflections — поєднання традицій і технологій», – розповідають організатори.

Читайте також: Музична премія Jager Music Awards 2019 — хто номінанти та що відбувається?

Нагадаємо, 22 жовтня Jager Music Awards опублікували повний список номінантів премії.

Раніше музична премія від Jagermeister була спільною для України, Білорусі, Казахстану та Росії. 2017 року у ній здобули перемогу одразу чотири українські команди — Грибы, Пошлая Молли, [O] та Ghetto Prime. 16 листопада 2018 року у Києві пройшла церемонія вручення першої музичної премії Jäger Music Awards. Переможцями премії стали Alina Pash, Іван Дорн, The Gitas, Cape Cod, ONUKA, Зе Джозерс та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.