Хакатон, воркшоп та андеграундний фест: в Києві пройде Jammy Music Hacker Day

27 квітня у Closer пройде перший Jammy Music Hacker Day. Це спеціальна подія для експериментаторів української електронної музики, яка поєднає у собі хакатон, воркшоп та андеграундний фестиваль.

Серед спеціальних гостей події:

Євген Ващенко — працює з алгоритмічною музикою, а також є творцем проекту v4w.enko.

Стас Бобрицький — клавішник, учасник джазкор-гурту Cthulhu Rise та прог-джаз-нойз проекту Brainhack Musicbox. Розповість про нестандартні та нелінійні інтерфейси.

Остап Костюк — учасник авангардного дуету ДУбы колДУны (db kldn) розповість про circuit bending.

Микита Грязнов — співзасновник спільноти Modular UA, автор музикального проекту Friedensreich, в якому він грає «модулярне рандомне техно».


Також впродовж Jammy Music Hacker Day учасники матимуть шанс поджемити на найдивніших синтезаторах, семплерах, секвенсорах, MIDI-контролерах (наприклад, Roli Seaboard), легендарних педалях Electro Harmonix, та цифровій гітарі Jammy.

Організаторами події стала компанія RnD64, яка займається розробкою та виробництвом IoT-продуктів. У 2017 році RnD64 створили цифрову портативну гітару для подорожей Jammy Guitar, яка зібрала 230 000$ в ході краудфандингової кампанії на Indiegogo та отримала нагороду Best in show на найбільший в світі виставці музичних інструментів NAMM.


Квитки на подію можна придбати за посиланням, а для наших читачів діє спеціальний промо-код на 30% – LiRoom.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.