Головна
>
Анонси
>

Американський неосоул в «Куренях»: до Києва їдуть Jose James & Taali

Американський неосоул в «Куренях»: до Києва їдуть Jose James & Taali

15 липня у Києві виступить Хосе Джеймс разом зі співачкою Taali на сцені «Пой сюди» у ресторані «Курені».

Хосе Джеймс — артист культового лейблу Blue Note Recrods. Артист не має якихось чітких жанрових напрямків та пірнає з головою у будь-який жанр, цікавий йому просто зараз. Немає значення, це хіп-хоп, соул, чи драм-н-бейс.

Отримавши класичну джазову освіту у The New School of Jazz and Contemporary Music, Хосе одразу ж вдався до музичних експериментів. Якщо у перших його роботах він тримався традицій хіп-хопу та неосоулу, то платівка For All We Know стала виключно джазовим релізом.

У 2010 році Хосе Джеймс випустив джазову платівку For All We Know за участі бельгійського піаніста Джеффа Неве. Цей реліз вийшов на нью-йоркському джазовому лейблі Impulse! Records. У свій час там же видавалися головні герої джазу XX століття від Рея Чарльза та Джона Колтрейна до Sun Ra. Альбом отримав премію Едісона, а L’Academie du Jazz назвала його кращим вокальним джазовим альбомом року.  У своїй рецензії до альбому Love in a Time of Madness, Pitchfork назвали Джеймса «одним з найяскравіших імпровізаторів десятиріччя».

На київському концерті артист виступатиме зі співачкою та сонграйтеркою Taali. Вона разом з Хосе та Браяном Бендером заснувала лейбл Rainbow Blonde records.

Співачка почала свою кар’єру у 2013-му, організувавши відеосалон The Orchard Sessions. У межах проєкту вона записувала лайви зі своєї нью-йоркської квартири. Вже тоді вона співала дуетом з Хосе Джеймсом, а також зі Snarky Puppy та Беккою Стівенс. Один із пресрелізів описав її музику: «Лос-анджелеський поп, юдейська гармонія і чуттєвість нью-йоркської авторки пісень».

Квитки на концерт можна придбати за лінком.


Читайте також: 5 Vymir повертається з концертом після дворічної перерви

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023