Головна
>
Анонси
>

У Києві виступить Kikagaku Moyo. Хто це такі?

У Києві виступить Kikagaku Moyo. Хто це такі?

10 липня у київському ЮБК у рамках Hedonism Sunset Live виступить гурт Kikagaku Moyo. Спеціальним гостем концерту стане українська команда Love’n’Joy. Розповідаємо більше про японців, яких не варто пропускати. 


Придбати квитки на концерт можна за посиланням.


Кіка–шо?

Kikagaku Moyo, що з японської буквально перекладається як геометричний патерн. Це японський гурт, що існує з 2012 року. Якщо бути точним, то це квінтет – засновники Го Куросава (вокал та барабани) та Томо Катсурада (вокал та гітари), а також гітарист, басист та ситарист.

Японський, тобто грає незрозумілий j-pop?

Ні, їх стиль дуже далекий від j-pop або навіть j-rock музики, що, попри все, не робить їх більш зрозумілими. Певно, найкраще схарактеризувати їхній стиль як психоделік фолк. На рахунку Kikagaku Moyo вже чотири альбоми, останній з яких вийшов торік.

Є шанс, що мені відома хоч одна пісня?

Шанс є завжди. По-перше, Kikagaku Moyo фігурували у нашому топі найкращих закордонних альбомів 2018-го за рік. Його туди включив наш редактор Артем Рісухін.

По-друге, ви могли бачити їхній виступ на KEXP.

Давайте послухаємо Рісухіна, раз він їх радив.

 Ріс:

Японці Kikagaku Moyo – один з найцікавіших психоделік-рок гуртів 2010-х. В їхніх яскравих, калейдоскопічних роботах поєднуються і елементи стоунер-блюзу 70-х, і кислотні джазові патерни, і японський фолк. На своїх альбомах Kikagaku Moyo вдається майстерно оминати жанрові кліше, граючись з динамікою та емоційністю пісень.

Уявіть собі подорож японським лісом, де фольклорні образи блукають поміж дерев, де серед інструментальної монотонності вже за декілька тактів вибухають масштабні аранжування та переносять вас на верхівки дерев. А над вами – зоряне небо. Усе це – про Kikagaku moyo та їхній новий альбом Masana Temples.


Нагадаємо, що першим гуртом, що виступить у Києві в рамках Hedonism Sunset Live став Black Lips. Ми розповіли, хто це такі, тут.

Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024