Головна
>
Анонси
>

У Києві пройде другий міжнародний форум концертної та культурної індустрії

У Києві пройде другий міжнародний форум концертної та культурної індустрії

На київському НСК «Олімпійський» з 12 по 14 квітня пройде другий міжнародний форум концертної та культурної індустрії KYIV MUSIC DAYS – подія, що об’єднає артистів, менеджерів та інших гравців музичної індустрії. Заплановано, що впродовж цих трьох днів форуму пройдуть освітні лекції, майстер-класи, панельні дискусії та «круглі столи» за участі українських спікерів і запрошених європейських експертів.

Як розповідають організатори, «основна мета заходу — розвиток музичної індустрії в Україні. Розширення її можливостей та інструментарію, залучення нових технологій та їх адаптація на ринку, знайомство широкої аудиторії з молодими музикантами та музичними гуртами».

Цього року організатори планують розширити тематику програм, приділивши особливу увагу освіті в області авторських і суміжних прав, фандрайзинг і селебріті-маркетинг, влогінг і блогінг тощо.

Ось, наприклад, торішня панель по музжуру

Загалом, подібні події є корисним нетворкінгом, адже на них збираються всі-всі-всі, хто пов’язаний з музичною індустрією – від медіаменеджерів, піарників та журналістів до організаторів фестивалів та представників прокату світлового обладнання.

Окремою важливою частиною події є шоу-кейс фестиваль, заявку на участь в якому можна подати до 1 березня, та вручення премії концертної індустрії «KMD Awards 2019».

Придбати квитки можна за посиланням.

Фото: Oli Zitch

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023