Головна
>
Анонси
>

Оголошено лайнап Koktebel Jazz Festival 2018

Оголошено лайнап Koktebel Jazz Festival 2018

Організатори Koktebel Jazz Festival розкрили лайнап усіх чотирьох сцен фестивалю: Nu Jazz, Jazz & Blues Cafe, Open і Special. Коротко про кожну з них:

Nu Jazz Stage

Виступи стартують з 16-го серпня. О 19.30, вже традиційно, фестиваль розпочинається Днем Української музики. На сцену вийдуть Dakh Daughters, Onuka, Олег Скрипка та НАОНІ, а також Heart Beat Brass Band – харківський гурт, який виступав на Open Stage в минулому році.

17-го серпня сцену окупують учасники лейблу Мастерская, презентуючи програму Мастерская і друзі на море.

18 серпня – музичний вечір відкриє новий проект Лаури Марті SHINE, далі: KOOP OSCAR ORCHESTRA Мартіна Топлі-Берд, екс-вокалістка Massive Attack та хедлайнер третього дня –  Morcheeba з презентацією альбому Blaze Away.

19-го серпня виступи на Nu Jazz почнуться раніше, о 17.00, з Drum & Tuba Band – гурту, який складається виключно з живих духових інструментів; за ними –  Фелікс Шиндер і Деньги Вперед, Laud, DZ’OB, Beissoul & Einius, Inner Circle. Закривати Джаз Коктебель будуть Хамерман Знищує Віруси зі спецпроектом Кабаре для дорослих: ХЗВ All Star.

Open Stage

Open Stage – безкоштовна денна сцена, на якій виступають молоді виконавці. Починає працювати з 10.20. 16 серпня на ній виступить Юрій Самовілов, Роялькіт і adm: t. 17 серпня – Jungleman, Aliens Love the Ocean і Verry The Jerry. 18 серпня – The Muss, Love & Joy і Le Cœur, 19 серпня – Tatis.

Jazz & Blues Cafe

Відновлена джазова сцена, з часів кримського Коктебелю, куратором якої стане Олексій Коган. На ній почуємо: Cherkasy Jazz Quintet, дует Дениса Кінчева і Frode Barth, Naked, Kiev Tango Project, Tingvall Trio, Олексія Ревенко, Павла Ігнатьєва і Катіко Пурцеладзе з проектом Катикооо, Mark Eliyahu і Marinita – представників ізраїльської джазової сцени, Коко Меланж – проект Романа Коляди і Анастасії Колодюк, Макса Таврійського, All Star Blues Band і Bullet Blues Band.

Special Stage

Special Stage – електронна нічна сцена, яка стартує з 00.30. На ній відіграють такі колективи: OY Sound System, Amadance and TeepaDeepa і TAAX; 18-го серпня пройде вечірка від Dj FM; Votuma i Special Guest, Funk Trio, TAAX і Ta’TiS.

Окрім музичних виступів на Джаз Коктебелі паралельно відбудеться фестиваль сучасного мистецтва Artishok, IT-конференція Jazz Do It та ще безліч арт-подій.

За деталями сюди

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 години тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024