Головна
>
Анонси
>

У Дніпрі вшосте пройде мистецький фестиваль Конструкція

У Дніпрі вшосте пройде мистецький фестиваль Конструкція

У Дніпрі 7 – 9 червня пройде фестиваль сучасного мистецтва та музики Конструкція VI. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 7 червня о 18:00 в приміщенні майбутнього Центру сучасної культури в Дніпрі за адресою Крутогірний узвіз, 21.

Участь у фесті братимуть митці з Чехії, Великобританії, США, Франції, Німеччини, Японії, Австрії, В’єтнаму та України. Конструкція VI – це три дні сучасного мистецтва, концертів, перформансів, лекцій, освітніх воркшопів та вечірок.

Читайте також: Организаторы «Конструкции» в Днепре: «Фестиваль стал для нас криком души»

Мистецька програма

 • Виставка сучасного мистецтва Ownership/Власність за участі українських митців Oksana Kazmina + Anatoliy Belov, Nikolay Karabinovich, Fantastic Little Splash, Daniil Galkin, Sasha Kurmaz, Evgen Gordeev, Mitya Churikov.
 • Performance screening The Last Day of Mankind від Theaterlabor.
 • Прем’єра фільму про готель Парус Concrete and Unclear від художнього колективу Fantastic Little Splash.
 • Інсталяція FADE/BLOOM Ганна Мананкіна & Саша Закревська

Музична програма

На фесті відбудуться концерти електронної та експериментальної музики, вечірки за участі patten (Великобританія), Guido Mobius (Німеччина), Touchie Touchie (Чехія), SiedlCao (Австрія/В’єтнам), Hatis Noit (Японія), Lyra Pramuk (США), Mika Oki (Франція/Японія), Avsluta (Чехія) та українських Chillera, Nikolaienko/Prutkin, Vachoka, MC Brehunets and his magic band, Ksztalt, I, iteration, Deme, Ø56, Lasta, Amistad, Roman Slavka, Naboka.

Освітня програма

Включає лекції, воркшопи, дискусії та презентації з сучасного мистецтва, музики та архітектури.

 • Воркшоп з вивчення створення звуку та історії електронних музичних інструментів, ідеї та мотивації, що стоять за ними, від засновниці Synth Library Prague Mary C (Чехія).
 • Воркшоп Це музика або мистецтво? від Gregor Siedl (Австрія) і Cao Thanh Lan (В’єтнам).
 • Лекції в рамках освітнього інтенсиву Youth-Active-City від Guido Mobius (Німеччина) на тему Піар незалежних фестивалів та селф-піар для артистів.
 • Дмитро Ніколаєнко та Дмитро Пруткін презентують новий архівний лейбл Шукай, який займається поверненням до життя втрачених записів з 60-90-х років — радянської музики для фільмів, телебачення, бібліотечної музики.
 • Воркшоп від Харківської школи архітектури та Міські реформи.
 • Презентація книги Soviet Modernism. Brutalism. Post-Modernism. Buildings and Structures in Ukraine 1955-1991 від її співавтора Олексія Бикова.
 • Панельна дискусія на тему Простори та об’єкти: покинуті, незавершені, забуті. Власність та відповідальність.

“Фестиваль щороку об’єднує 40-60 митців у міжнародну спільноту. Конструкція — про мрію та нову реальність, яку ми щороку створюємо на один тиждень в культурному просторі міста. Ми демонструємо, як інакше можуть жити філармонія, бібліотека, планетарій, акваріум, острів, музей, занедбаний палац культури чи колишня фабрика. Щороку більше 20 іноземних митців відкривають для себе Дніпро та Схід України, а потім запрошують сюди колег і рекомендують фестиваль”, – зазначають організатори.

У 2019 році фест стане одним з етапів реновації Центру сучасної культури в Дніпрі.

Фестиваль Конструкція VI, організований ГО Культура Медіальна: відбудеться у партнерстві з CYNETART festival, Програмою Креативна Європа, SHAPE platform, Чеським центром в Києві, Австрійським культурним форумом, галереєю Артсвіт та митцівнею Модуль.

Нагадаємо, 2016 року наш журналіст відвідав воркшоп на фестивалі Конструкція та взяв інтерв’ю у чеського аудіовізуального художника Станіслава Абрахама про музику, ідеї і технології.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024