Головна
>
Анонси
>

Восени пройде музичний форум Kyiv Music Days

Восени пройде музичний форум Kyiv Music Days

Осіння сесія Міжнародного форуму концертної індустрії Kyiv Music Days відбудеться 4-5 жовтня у межах 22-го Українського музичного ярмарку.

Зазначається, що вперше це буде тематична конференція, присвячена звуку, продакшну та маркетингу звуку – Kyiv Music Days. Autumn. Sound. Вхід на конференцію – за попреденьої реєстрації та за наявності квитка на Український музичний ярмарок 2019. Форум пройде в рамках Українського музичного ярмарку.

«Протягом двох днів, 4-5 жовтня, ми підніматимемо та вирішуватимемо питання, що пов’язані з усіма аспектами продакшну, звукозапису, взаємодії різних напрямів бізнесу, як-то промоутери та прокатні компанії, слухатимемо кейси українських та закордонних експертів, презентації офіційних імпортерів, воркшопи та багато іншого», – зазначають організатори та організаторки події.

Український музичний ярмарок – важлива подія у сфері звукового, світлового обладнання, музичних інструментів та інноваційних рішень у розважальній індустрії. Ярмарок проходить у Києві з 1995 року. Це єдина в країні виставка професійного звукового та світлового обладнання та музичних інструментів. Ярмарок дає можливість початківцям та професіоналам випробувати понад тисячу найновіших розробок українських та закордонних виробників.

Раніше LiRoom узяв інтерв’ю в організаторки форуму Євгенії Стрижевської, у якому вона розповіла про викладацьку діяльність, Kyiv Music Days та розважальну індустрію.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024