KyivMusicFilm покажуть концертний фільм гурту Slipknot

21 вересня у кінотеатрі «Україна» покажуть концертний фільм гурту Slipknot Day Of The Gusano. Організатори показу — KyivMusicFilm.

Day Of The Gusano — це фільм про виступ Slipknot у місті Мехіко-Сіті під час організованого гуртом фестивалю Knotfest. Концерт відбувся після виходу п’ятого студійного альбому команди 5: The Gray Chapter. Фільм також включає ексклюзивні інтерв’ю з учасниками та фанами гурту.

Режисером Day Of The Gusano виступив перкусіоніст гурту М. Шон Крей. «У Slipknot як і раніше є мрії. Однією з них було нарешті зіграти в Мексиці. Коли ти живеш таким сюрреалістичним рок-н-рольним життям, як Slipknot, той факт, що наші мрії досі збуваються, просто неймовірний», — прокоментував музикант.

Джим Рут, гітарист Slipknot, розповів, що «Ми так класно провели час на Knotfest Mexico — не тільки з друзями та групою, а й з фанами та публікою, що нам було абсолютно необхідно його задокументувати. Тепер у нас є можливість поділитися цим з усім світом».

Нагадаємо, що окрім цього фільму KyivMusicFilm готують верочи кіно про шоу Девіда Гілмора в Помпеї та останній концерт Black Sabbath, а також серію кінопоказів про культуру та історію розвитку техно, феномен рейву та андеграундну музичну електросцену спільно зі Cxema.


 

Придбати квитки на фільм Day Of The Gusano можна за посиланням.