Головна
>
Анонси
>

KyivMusicFilm покажуть концертний фільм гурту Slipknot

KyivMusicFilm покажуть концертний фільм гурту Slipknot

21 вересня у кінотеатрі «Україна» покажуть концертний фільм гурту Slipknot Day Of The Gusano. Організатори показу – KyivMusicFilm.

Day Of The Gusano — це фільм про виступ Slipknot у місті Мехіко-Сіті під час організованого гуртом фестивалю Knotfest. Концерт відбувся після виходу п’ятого студійного альбому команди 5: The Gray Chapter. Фільм також включає ексклюзивні інтерв’ю з учасниками та фанами гурту.

Режисером Day Of The Gusano виступив перкусіоніст гурту М. Шон Крей. «У Slipknot як і раніше є мрії. Однією з них було нарешті зіграти в Мексиці. Коли ти живеш таким сюрреалістичним рок-н-рольним життям, як Slipknot, той факт, що наші мрії досі збуваються, просто неймовірний», — прокоментував музикант.

Джим Рут, гітарист Slipknot, розповів, що «Ми так класно провели час на Knotfest Mexico — не тільки з друзями та групою, а й з фанами та публікою, що нам було абсолютно необхідно його задокументувати. Тепер у нас є можливість поділитися цим з усім світом».

Нагадаємо, що окрім цього фільму KyivMusicFilm готують верочи кіно про шоу Девіда Гілмора в Помпеї та останній концерт Black Sabbath, а також серію кінопоказів про культуру та історію розвитку техно, феномен рейву та андеграундну музичну електросцену спільно зі Cxema.


 

Придбати квитки на фільм Day Of The Gusano можна за посиланням.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024