Французький гурт La Mathilde відправиться у тур Україною

З 15 по 28 квітня французький гурт La Mathilde відправиться в український тур у рамках «Французької весни». У його рамках вони виступлять у таких містах, як Львів (15 квітня), Рівне (16 квітня), Київ (17 квітня), Харків (19 квітня), Запоріжжя (20 квітня), Дніпро (21 квітня), Миколаїв (22 квітня), Одеса (23 квітня), Вінниця (24 квітня), Івано-Франківськ (25 квітня), Кам’янець-Подільський (26 квітня), Хмельницький (27 квітня), Тернопіль (28 квітня).

Вперше гурт виступив в Україні у 2016 році. «Нас надзвичайно душевно приймають в Україні. Як аудиторія, так і організатори дуже привітні до нас і демонструють непідробний інтерес до нашої музики», – пояснюють La Mathilde своє бажання повернутися.

Київський концерт La Mathilde пройде за підтримки запрошеного гостя — гурту H.Soror. Придбати квитки на київський концерт можна за посиланням.

Гурт La Mathilde існує з 2006 року. За цей час вони встигли чотири повноформатних альбоми та стільки ж міні-альбомів. Останній з них, Déborder, вони презентуватимуть в Україні. Самі музиканти пояснюють свою музику, як «скрімо без скрімів».

Фото: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.