Головна
>
Анонси
>

Mac DeMarco вперше зіграє концерт у Києві

Mac DeMarco вперше зіграє концерт у Києві

Here Comes The Indie Cowboy

Канадський інді артист Mac DeMarco вперше виступить в Україні. Концерт відбудеться 30 червня 2021 на Арт-заводі «Платформа».

Квитки можна придбати тут.

Mac DeMarco з’явився на музичних горизонтах у 2012, випустивши дебютник Rock and Roll Night Club. З моменту випуску дебютника до сьогодні він встиг перетворитися на культового інді-героя. Про його останній альбом, Here comes the cowboy, написали найбільші музичні видання, він потрапив до топ-10 Billoard, артист був музичним гостем Late Night with Jimmy Fallon.

Але Мак і досі лишився у образі «свого хлопця з гітарою». Колись він грав у пабах для сотні чоловік, а зараз без проблем збирає зали на десятки тисяч слухачів та величезні натовпи на фестивалях. При тому, що його музика ніколи не мінялася кардинально. Його виступ перед гігантською аудиторією фестивалю Coachella The Guardian назвав «ідеальним вечірнім лайвом».

Mac DeMarco на фестивалі Lollapalooza

Герой джіз-джазу

Mac DeMarco записує музику, жанр якої визначає як «jizz-jazz», він навіть так назвав свою студію, «Jizz Jazz Studios». А критики зазвичай називають його стиль інді-роком, психоделічним роком, джангл-попом, джангл-попом. Врешті решт, нестандартною поп музикою.

Також Мак відомий своїми дивакуватими витівками на сцені: може запросто вийти на сцену голяка чи закінчити концерт, заблювавши сцену. Або може після концерту ще годину грати кавери на Metallica, Misfits, Nirvana та AC/DC. І все це щедро приправлене специфічним почуттям гумору та постійним спілкуванням з глядачами.

Звична ситуація для концертів Мака ДеМарко

Наша група перетворилася в цю дивну сутність, в це чудовисько, яке виростає з того, що ми стільки граємо разом. Вдень ми нормальні, але на сцені щось клацає — ми не плануємо, це просто відбувається.

Артист більше схожий на дворового роздовбая з гітарою в одній руці та сигаретою в іншій (сигаретам, до речі, він присвячує оди), аніж на авторитетну інді-зірку з насиченим туровим графіком.

“Привіт, я Мак, сподіваюся, у вас все добре, зараз ми зіграємо для вас кілька пісень”, — так починається кожне його шоу. І вже наступного літа це можна буде почути в Україні.

Нагадуємо, наступного року на фестивалі UPark знову виступлять Gorillaz.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024