Головна
>
Анонси
>

У Києві пройде нетворкінг-конфереція про вихід артистів на європейський ринок

У Києві пройде нетворкінг-конфереція про вихід артистів на європейський ринок

23-24 лютого 2019 року в Києві вперше пройде велика музична конференція Music Conference Ukraine, на якій відбудеться презентація нової експортної ініціативи і шоукейс молодих українських артистів. Розповідаємо детальніше, що на ній відбуватиметься.

Головна тема конференції

Хайлайтом усієї події заявлено «Make it loud: як працює концертна індустрія». Українські та міжнародні експерти розглянуть всі можливості для локальних колективів побудувати міжнародну кар’єру, правильно робити промо і будувати стратегію розвитку свого музичного колективу через живі виступи.

Хто виступить?

Повний список спікерів з’явиться вже ближче до самої події, а поки розповідаємо про тих трьох, чию участь підтверджено:

Oskar Strajn – програмний координатор найпрестижнішого шоукейс-фестивалю Європи Eurosonic Noorderslag;
Thomas Heher – програмний директор Waves Vienna (Австрія);
Mariusz Herma – журналіст найавторитетнішого журналу Польщі Polityka і засновник музичного порталу beehype, що об’єднує понад 100 журналістів з різних країн світу, які розповідають про свою локальну молоду музику.

І це все?

Ні. Окремим блоком також буде представлено електронну музику. Партнером цієї платформи стане один із перших українських лейблів цього напрямку – CTS Records. Його представники поділяться своїм досвідом експорту української музики.

Як бонус, засновник CTS — Sergio Mega — відіграє спеціальний DJ-сет зі своїм швейцарським колегою Tito Torres. Швейцарський артист за підтримки Посольства Швейцарії в Україні також представить свою інтернет промо-платформу Music-Worx в рамках програми Music Conference Ukraine.

Що ще може зацікавити мене, молодого і талановитого музиканта, у цій події?

Найцінніше в таких конференціях – вечіркі шоукейс-концерти. Зважаючи на кількість українських менеджерів та міжнародних експертів, це справді може мати сенс для перспективних артистів.

З 5 по 25 січня на сторінці Music Conference Ukraine буде відкритий прийом заявок від усіх бажаючих виступити, після чого експертне журі відбере найяскравіших кандидатів.

Хто ви казали організатор?

Поки не казали. Але займається ним Альона Дмуховська та Дарця Тарковська, люди, що вже кілька років представляють український музичний ринок на закордонних конференціях і професійних подіях. Вони разом організовували освітні івенти, серед яких Music Day in UA і RespublicaFEST Conference.

Крім того, саме завдяки цьому тандему український гурт YEYO у вересні виступив на шведському шоукейсі Live at Heart, а чернівецький сінгер-сонграйтер Sasha Boole отримав запрошення на Eurosonic Noorderslag у січні 2019.

«Давайте будемо відвертими, великі європейські гравці поки не звертають увагу на українських артистів, оскільки знають про них менше нуля, та й контекст нашої країни для них незрозумілий. Чи є у нас індустрія? Яка музика у нас популярна? Який конкурентоспроможний продукт ми можемо запропонувати на світовій арені? Тому ми намагаємося працювати на перспективу – через особисті знайомства привозити закордонних експертів на івенти, щоб знайомити їх з нашими реаліями, давати слухати локальну музику, саме так з’являється якийсь інтерес і перші потрібні контакти», – каже співорганізаторка конференції Альона Дмуховська.

Добре, а шокудапочьом?

Локація поки не розголошена, відомо лише, що конференція пройде у Києві. Ще раз нагадаємо, що її заплановано на 23-24 лютого.

Наразі дводенні квитки доступні за акційною ціною – 600 грн. Після 15 січня ціна зросте та з’являться також квитки на один день (а відповідно і повна програма). Придбати квитки можна тут.

Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024