7 фактів про Modeselektor, які виступлять у Києві

1 грудня у рамках серії вечірок Promin’ у Києві виступить музичний дует з Берліна Modeselektor. Ми підготували для вас 7 цікавих фактів з біографії гурту, щоб ви могли ще краще підготуватися до їхнього виступу.

1. Modeselektor назвалися так через функцію на блоці ефектів затримки ехо-сигналу Roland RE-201. Раніше ж вони мали назву Fundamental Knowledge, маючи на увазі музику, яку вони грають.

2. Modeselektor завжди вміли вражати своїми виступами. Не лише музикою, а й візуальними спецефектами. Якось під час шоу у Будапешті вони зініціювали серед своїх фанів битву подушками, а Себастіан ще й зняв це все на камеру. Побачити дійство можна ось тут.

3. В одному з берлінських клубів десь у 2002-му Герно та Себастіан побачили, що один діджей грає за допомогою ноутбука, контролера та власноруч створеного програмного забезпечення. Це був Max/MSP, але 8-track looper. У той час мати ноутбук було дивиною. Тому вони вирішили з ним познайомитися. Це був Саша Рінг, і швидше за все, момент створення Moderat.

4. У 2003 році на німецькому телебаченні Том Йорк, соліст Radiohead, сказав в інтерв’ю, що Modeselektor — його улюблена група. А згодом ще нагадав хлопцям, що саме завдяки їхній творчості, він почав діджеїти та полюбив танцювальну музику.  Можете перевірити його діджейські навички, до речі тут.

5. Якось Modeselektor попрацювали з Максімо Парком та паризькою реп-групою ТТС у своїй студії і записали доволі дивний хіп-хоп брейк-біт техно трек під назвою Dancing Box. Не гарантуємо, що вам сподобається, але послухати, щоб переконатися, що у Modeselektor немає кордонів, варто.

6. У 2013 році Роні Егел та Холгер Вік створили документальну стрічку під назвою We are Modeselektor!, у якій розповіли про Німеччину часів падіння Берлінської стіни та дружбу двох музикантів зі Сходу. Фільм чудовий, хоч і німецькою. Субтитри є, don’t worry.

7. Дорогу у світ музики проекту вказала Елен Еліан, амбасадорка нічного життя Берліна на початку нульових. Коли вона вперше почула їхню музику, то сказала: “Окей, хлопці, я допоможу вам створити щось вартісне чи навіть більше, бо світ повинен це побачити”. А далі все завертілося, і ви самі знаєте до чого привело.

Фото: Facebook


Інформацію про квитки ви можете знайти тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.