Головна
>
Анонси
>

Morcheeba їдуть у Київ з платівкою Blackest Blue

Morcheeba їдуть у Київ з платівкою Blackest Blue

Morcheeba готують концерт-презентацію свого нового альбому. Новий матеріал ми почуємо 12 вересня 2021 року на сцені ЮБК.

Київ мав почути Morcheeba ще торік, проте пандемія внесла правки в туровий графік артистів. Музиканти ж не гаяли часу та взялися писати свій десятий альбом, Blackest Blue. Цією платівкою гурт укотре доводить свої наміри щоразу заново винаходити свій жанр і не «варитися у собі».

Якщо в турі Morcheeba — це колектив із п’яти музикантів, то в студії гурт — лише Скай і Росс, який сам грає на гітарі, на слайд-гітарі та бас-гітарі, клавішних та перкусії. Утім, на карантині Скай навчилася грати на віолончелі, і Росс переконав її зіграти для альбому – тож гру Скай можна буде почути на треку Falling Skies.

«Ми завжди намагаємося знайти саунд, який мав би вже існувати, але ще не існує», — каже співзасновник гурту, Росс Годфрі. 

Вже в грудні минулого року були готові десять пісень про любов, відносини та спорідненість. «Blackest Blue – це альбом про проходження крізь найбільшу скруту і про те, як вийти з неї зміненими, але неушкодженими», коментує гурт. Скай і Росс дозволили собі розслабитися і грати, слідуючи лише власним емоціям. «Я написала була вірша про свої враження від фридайвингу в Таїланді», розповідає Скай про сингл Sounds of Blue

«Ми прагнули звучати, як пісня, що загубилася в 1969 році, як вкритий мороком саундтрек у стилі Морріконе… Але голос Скай звучить як солодка патока, тому ми хотіли протиставити його грубому чоловічому голосу» — каже Росс.

Наскільки вдалося гурту відтворити цю атмосферу, дізнаємося уже 12 вересня на ЮБК. Квитки можна придбати за лінком.


Читайте також: Великі концерти повертаються: Leopolis Jazz Fest виходить в офлайн

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024