Головна
>
Анонси
>

Стас Корольов розпочинає сольну кар’єру: перший сольний альбом та офлайн-презентація

Стас Корольов розпочинає сольну кар’єру: перший сольний альбом та офлайн-презентація

Колишній учасник дуету YUKO Стас Корольов анонсував запуск сольної кар’єри. Дебютний альбом вийде 14 травня. Все, що про нього відомо — назва платівки O_x та кількість треків (10).

Деталі альбому та музичного проєкту Стаса поки тримаються в секреті. Попередньо він почистив свої соцмережі та зник з музичних радарів.

Також артист оголосив презентацію нового проєкту. Концерт відбудеться 24 червня в Caribbean Club. Усього доступно 100 квитків, подія буде відповідати карантинним нормам. Квитки тут, детальна інформація про подію тут.

В 2013 році разом зі своєю першою власною групою Widiwava я випустив альбом під назвою «Null». Бо було відчуття, що все це — ще підготовка, справжній перший альбом та справжня жара настане от-от. Так і жив після цього з думкою, що треба ще почекати, ще сильніше попрацювати, вкластися, потерпіти — і ось за поворотом точно почнеться справжнє життя, справжня артистична кар’єра.

Пройшло 8 років — і після нульвого альбому я анонсую перший. Він — результат термінової розробки нової форми артистичного існування, що має стати тим самим зовнішнім, що буде тотожним внутрішньому. — пише артист у соцмережах.

Нагадуємо, що попередній гурт Стаса, Yuko, торік випустив останню пісню та розпався. Колишня партнерка по гурту Юлія Юріна раніше цього року презентувала власний проєкт ЮЮ та дебютну сольну платівку – Онлифан.


Читайте також: Почав кар’єру рок-зірки, а став маринувати буряки: історія Андрія Собича із Житомира

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024