Головна
>
Анонси
>

В Одесі відбудеться 29-й конкурс-фестиваль «Пікейні жилети»

В Одесі відбудеться 29-й конкурс-фестиваль «Пікейні жилети»

У Літньому театрі Міського Саду Одеси 30 серпня – 1 вересня відбудеться 29-й фестиваль «Пікейні жилети» пам’яті одеського рок-музиканта Ігоря Ганькевича. Хедлайнерами фестивалю будуть гурти ВВ, Куйбул та Текіла-джаз.

У межах фестивалю проходить конкурс гуртів. Головний приз – 15 тисяч гривень, приз глядацьких симпатій – 10 тисяч гривень, друга премія – 5 тисяч гривень. Формат виступу – три композиції, з яких дві обов’язково авторські.

На участь у конкурсі зареєструвалися колективи Дюковский Сад, Стас Подлипский, Буратинов День, МОД, ZEECOOL, Нижний Свет, DeFoRa, Galsi Band, Liz Gun, WindRunners, Фranko, AIR-B, Пасть Крокодила та гість, ім’я якого не розголошується.

«Ідея відродити фестиваль Пікейні жилети нам прийшла з Дмитром Шпинарьовим (директор Літнього театру – ред.) одночасно. Діма – як куратор Літнього театру, а я – як організатор міських заходів. Ми згадали, що в нашій молодості був прекрасний фестиваль пам’яті Ігоря Ганькевича, і ми всі на нього ходили. Наступного року фестивалю виповниться 30 років і ми будемо готуватися до нього заздалегідь. Хочеться, щоб після такої паузи він відродився. Тому що це і ім’я, і історія, і бренд», – повідомила Odessa.online одна з організаторів фестивалю Олена Орлова.

27 червня 1990 року помер музикант, поет, лідер одеського рок-гурту Бастіон Ігор Ганькевич. Створене в Одесі Об’єднання Молодіжних Клубів (ОМК) включало в себе перший на Україні рок-клуб, у складі якого Ігор Ганькевич і група Бастіон брали участь у багатьох рок-фестивалях в Україні, в Росії, країнах Балтії. Перший і другий фестивалі проходили на майданчику Літнього театру. З 1994 року фестиваль має назву «Пікейні жилети».

Нагадаємо, 31 серпня у Києві відбудеться фестиваль психоделічної музики та мистецтва Vertuha Arts Festival, метою якого є культурний обмін.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024