Київський рок-гурт OMANA презентує дебютний альбом 16 грудня

Гурт виступить вперше та презентує дебютну платівку «Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса» в київському клубі Mezzanine 16 грудня о 20:00. Разом з OMANA зіграють ще два київські гурти: Radio Plush та Esquizet.

OMANA — це проект Олексія Богомольного, одного із співзасновників гурту Vivienne Mort. Саунд-продюсером дебютного альбому став Сергій Knob Любинський, який також працював над останньою платівкою гурту Septa.

«На наш концерт варто йти не заради того, щоб потягувати коктейль під красиву музичку. А заради того, щоб відірватися під качову музику», — розповідають учасники гурту.

Гурт Radio Plush, котрий також зіграє на концерті, презентував свій дебютний міні-альбом три місяці тому. Музика гурту — це альтернативний рок, інспірований Pearl Jam, Wolfmother, Stone Temple Pilots, Rival Sons и The Doors.

Гурт Esquizet нещодавно потрапив у список 10 найбільш недооцінених українських гуртів за версією читачів LiRoom. Команда грає разом з 2012 року і в неї на рахунку один ЕР та багато виступів на українських фестивалях, зокрема на останньому фесті «Іншамузика».

Початок виступів заплановано на 20:00, а відкриття дверей клубу — на 19:00. Нагадаємо також, що гурт OMANA презентував на LiRoom свій дебютний кліп на пісню Останнє побажання.

Матеріал опубліковано за підтримки гурту OMANA.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.