Головна
>
Анонси
>

Київський рок-гурт OMANA презентує дебютний альбом 16 грудня

Київський рок-гурт OMANA презентує дебютний альбом 16 грудня

Гурт виступить вперше та презентує дебютну платівку “Пригоди Сковороди в Сузір’ї Великого Пса” в київському клубі Mezzanine 16 грудня о 20:00. Разом з OMANA зіграють ще два київські гурти: Radio Plush та Esquizet.

OMANA – це проект Олексія Богомольного, одного із співзасновників гурту Vivienne Mort. Саунд-продюсером дебютного альбому став Сергій Knob Любинський, який також працював над останньою платівкою гурту Septa.

“На наш концерт варто йти не заради того, щоб потягувати коктейль під красиву музичку. А заради того, щоб відірватися під качову музику”, – розповідають учасники гурту.

Гурт Radio Plush, котрий також зіграє на концерті, презентував свій дебютний міні-альбом три місяці тому. Музика гурту – це альтернативний рок, інспірований Pearl Jam, Wolfmother, Stone Temple Pilots, Rival Sons и The Doors.

Гурт Esquizet нещодавно потрапив у список 10 найбільш недооцінених українських гуртів за версією читачів LiRoom. Команда грає разом з 2012 року і в неї на рахунку один ЕР та багато виступів на українських фестивалях, зокрема на останньому фесті «Іншамузика».

Початок виступів заплановано на 20:00, а відкриття дверей клубу – на 19:00. Нагадаємо також, що гурт OMANA презентував на LiRoom свій дебютний кліп на пісню Останнє побажання.

Матеріал опубліковано за підтримки гурту OMANA.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
14 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024