Ізраїльський гурт Orphaned Land відіграють перший концерт в Україні

7 грудня у київському клубі Бінго відбудеться концерт гурту Orphaned Land з Ізраїля. У своїй творчості гурт об’єднує європейський метал з елементами єврейської, арабської, а також музики інших народів Близького Сходу.

У 2016 році гурту Orphaned Land виповнюється 25 років. Перед початком свого європейського туру, команда дасть перший концерт в Україні.

Учасники гурту вважають себе дослідниками різних музичних стилів і концепцій усього світу. Музика Orphaned Land створюється на основі металу, але не обмежується цим стилем. Музиканти використовують стародавні народні інструменти (саз, канун, уд, бузукі), 20 видів перкусії, співають на шести мовах. Ідеологія та основна тема текстів гурту направлені на сприяння миру і єдності, особливо між трьома основними авраамічними релігіями (іудаїзм, іслам та християнство). 

На розігріві в ізраїльського гурту виступить київський бенд IGNEA. У 2014 році IGNEA випустили спільний трек з Йоссі Сассі, колишнім учасником Orphaned Land, а у 2015 році — кліп на трек Alga, присвячений кримським татарам.


Вартість квитків на київський концерт Orphaned Land: 450-1150 грн.

Купити квитки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.