Our Atlantic анонсували дату першого сольника та показали кліп на «Моя любов»

Our Atlantic не чекають фіналу Нацвідбору та оголошують свій перший сольний концерт, який відбудеться 24 лютого у київському Caribbean Club. Квитки можна придбати за посиланням.

Our Atlantic — інді-поп гурт, який активно використовує естетику фанку. Джерелом натхнення для музикантів став пласт української музики 70-х та 80-х — від Назарія Яремчука та Арніка до ВІА Кобза та Водограй. Щоправда, автентичний «вусатий фанк» вони трохи освіжили грувовими ідеями.

У травні 2020 хлопці випустили ЕР Час розваг, про який розповіли нам у рубриці «Пісня за піснею»

На своєму першому сольнику вони заспівають і старі хіти з часів, коли вони грали англомовний синт-поп, і нові композиції. Зокрема і трек Моя любов, з якою колектив пройшов до фіналу Нацвідбору на Євробачення-2022.

До речі, ця пісня сьогодні отримала екранізацію, де учасники гурту — оповідачі злободенної історії про нездорові стосунки:

«Це невеличка вечірня замальовка, яка стається майже щодня та майже у кожній квартирі, схожі між собою. Пересічність історії підкреслює звичайність інтер’єру, побуту, рухів та однокадрова зйомка, яка закарбовує всі події чи то як документальний фільм, чи скоєний злочин».


Читайте також: Що таке «вусатий фанк» та в чому його ексклюзивність

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.