Головна
>
Анонси
>

Скоро у Києві зіграють Penelope Isles. Хто це такі?

Скоро у Києві зіграють Penelope Isles. Хто це такі?

23 березня у рамках спеціальної події Selector Live під час кінофестивалю Docudays UA у Києві вперше виступить Penelope Isles. Концерт пройде у київському клубі Closer. За кілька днів до концерту розповідаємо про британський гурт та те, чому його виступ не варто пропускати.

Що про них потрібно знати?

Penelope Isles – це творіння брата та сестри Джека та Лілі Волтерів. Їх дебютний міні-альбом вийшов у 2015 році і зараз його можна знайти хіба що на bandcapm. З того часу вони час від часу випускали сингли, які то там, то тут отримували схвальні відгуки від різних медіа, а ж поки врешті не підписали договір з лейблом Саймона Реймонде Bella Union Records. Саме на цьому лейблі, який також співпрацював з Father John Misty, The Flaming Lips та Beach House, у березні вийде їх дебютний альбом Until The Tide Creeps In.

Яку музику вони грають?

Їх музика знаходиться на межі між  lo-fi ембіентом, гітарними хуками, дещо психоделічним звучанням та двоголоссям Джека та Лілі. Як і з усіма сучасними проектами, одним словом й не поясниш. Їх лайвів хочеться порівняти одночасно з Moon King, Cocteau Twins, Sonic Youth та Radiohead. Але зрозуміло, що поки дебютний лонгплей не вийшов – спроби описати їх музику та занести до певної ніші подібні до гадання на воді.

Що кажуть інші?

«Чому варто йти на концерт Penelope Isles? Бо це дивовижні гармонії. Якщо ви все ще знаходите сенс саме в музиці і вона є більш важливою для вас, ніж трендовий продакшен, то це ваш концерт. Бо це лірика молоді. У хорошій ліриці до музики, наче у ювелірній смолі, застигають важливі змісти і «фішечки» покоління. Бо це суто англійський стиль. Його інтелігентність справедливо вважається особливою рисою британської музики», – розповідає Валерія Чачибая, співзасновниця та ведуча Радіо Аристократи.

«Коли Penelope Isles почали грати на представленні молодих артистів великим агенціям на лондонській конференції IFF, мені захотілось піти після першої пісні. Але мені сподобалась друга, я закохався у третю та вже на четвертій я знав, що хочу, аби вони грали на фестивалі Pohoda», – прокоментував їх живі виступи Міхал Кащак (Michal Kaščák).

Думаєте, варто іти на концерт?

Є велика ймовірність, що на Penelope Isles чекає світове визнання. Особливо зважаючи на повернення гітарної музики до списків найкращих релізів за рік. Зараз у нас є можливість побачити їх на самому початку кар’єри. І можливо за дев’ять років ви зможете похвалитись, що чули їх ще до «Ґреммі» та хедлайнерства умовного Ґластонбері.


Придбати квитки на концерт можна за посиланням,

а подивитись, що ще цікавого вібуватиметься до кінця березя у Києві можна тут

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024