Головна
>
Анонси
>

Що таке Plan B і чому заради нього варто поїхати у Харків

Що таке Plan B і чому заради нього варто поїхати у Харків

15-17 лютого у Харкові пройде фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Вдень конференція, а ввечері – вечірка та музичні виступи. Розповідаємо про подію детальніше.

Цього року LiRoom виступає інформаційним партнером події.

Що таке Plan B?

Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B – це триденний мультиформатний івент, який використовує формат edutament, тобто він одночасно поєднує навчання (конференції, лекції, майстер-класи), нетворкінг та музику від українських та закордонних музикантів.

Вперше він відбувся у вересні 2016 одразу в трьох містах – Харкові, Краматорську та Слов’янську.

«Буде гаряче, але це фестиваль не для розваг, а для змін. Вже третій рік поспіль ми ніби змішуємо аудиторії. Люди, що цікавляться переважно музикою, долучаються до соціальних ініціатив. А людям, зануреним у соціальні проекти, ми даємо можливість не просто драйвового відпочинку під якісну нову музику, а нові культурні відкриття, абсолютно нові для них емоційні враження», – говорить Аліна Ханбабаєва.

Що буде цього року у денній програмі? 

По-перше, соціокультурна конференція, яка об’єднає понад 50 спікерів з України та світу, які так чи інакше пов’язані з соціокультурними ініціативами – від технічних ентузіастів до культурних підприємців. Серед тем події – активізм; урбанізм та проекти в міському просторі; розвиток середовища для чесного бізнесу; мистецькі проекти на українському Сході; мистецтво і культура задля змін; права людини; волонтерство та альтернативна освіта; медіа, популізм і молодь; технології задля розвитку та мейкери як нові міські герої.

По-друге, дводенний воркшоп Idea Boot Camp, в рамках якого пройде пітчинг найкращих ідей, спрямованих на розвиток інноваційних соціальних проектів.

По-третє, інтерактивна виставка електронного музичного обладнання «Синторум», яка пройде вперше в Україні. Усі охочі зможуть протестувати обладнання, долучитися до створення електронної музики, взяти участь у майстер-класах та лекціях про створення музики

Добре, а яка музика буде ввечері?

У нічній програмі 10 концертів та 6 вечірок, музичні хедлайнери – австрійський гурт Sofa Surfers та українські виконавиці Alyona Alyona і Alina Pash. Також виступатимуть Prince Albert, Love’n’Joy, Tik Tu, Людська Подоба, Oy Sound System та Space Spice Boy із військовим оркестром (колаборація з фестивалем “86”).

Cкільки це коштує?

Вхід на денну конференцію — безкоштовний за умови реєстрації. Музична частина цьогоріч платна (кошти підуть на розвиток проекту). Квитки на концерти можна придбати тут. Квитки, придбані минулого року, і реєстрація на грудневий Plan B — дійсні.

Фото: прес-служба

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023