Назад в Хвильовий: Ницо Потворно дасть перший сольник

13 червня Ницо Потворно зіграє свій перший сольний концерт у Хвильовому. Спеціальним гостем концерту стане Діджей Хокаге (сольний проєкт фронтмена Джозерс, Сергія Воронова).

Минулого року Ницо Потворно випустив ЕР Реанімація, у якому розповів історію алкоугару та нарковечірок, що завершились у реанімації.

Альбом потрапив до нашого топу за 2020 рік та зайняв там друге місце.

Перше, що впадає у вуха на Реанімації — безкомпромісна щирість цього алкорепу. Історії альбому цілком віриш. Віриш у те, що після типового доковідного маршруту київського тусера (Хвильовий — Closer) цілком можна потрапити до токсикореанімації, де прокинувся Ницик.

Але алко- та наркотусовки на цьому альбомі — не привід для понтів, як зазвичай буває в репі, а замкнуте депресивне коло, від якого «йобаний світ» ліричного героя тріщить у швах. — писали ми тоді.

Нині Сергій святкує пів року тверезості та готує наступний альбом, який називатиметься Чистий. У соцмережах він обіцяє, що реліз буде вже скоро. Можливо, на концерті можна буде почути щось із нового матеріалу.

Концерт відбудеться 13 червня о 19.00 у київському барі Хвильовий. Квитки можна придбати за лінком.


Нагадуємо, Ницо Потворно — альтер его (та сольний проєкт) Сергія Гусака, колишнього вокаліста гуту Леді Джанк. Він почав свій сольний проєкт у 2019, тоді артист випустив однойменний дебютний альбом та трек Над прірвою в Житомирі разом з Юрієм Бондарчуком. У 2020-му він випустив альбом Реанімація та максісингл Київ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.