Проект Cercle їде в Київ. Сет відбудеться в Музеї авіації

Техно-продюсер Реньє Зоннефельд 1 липня зіграє сет у Києві. Виступ відбудеться у рамках проекту Cercle, який організовує техно-вечірки у незвичних місцях світу.

Концерт запланований о 20.30 у Державному музеї авіації, який є наймолодшим і водночас найбільшим історичним музеєм в технічній історії України. Зараз у ньому представлено понад 80 літаків та гелікоптерів.

Сет будуть транслювати на сторінці Cercle у Facebook. Після сету відбудеться інтерв’ю з артистом, і онлайн-аудиторія зможе поставити свої запитання.

«Попри молодий вік, Зоннефельду вже вдалося потрапити в чарти з кількома хітами. Серед них – Things We Might Have Said, трек номер один на Beatport. Трек увійшов до його сольного альбому Megacity Servant, що мав чимало позитивних оцінок», – йдеться у повідомленні.

Cercle – це медіа, що продюсує та транслює живі виступи електронних артистів у незвичайних локаціях. Cercle уже співпрацювали у таких місцях, як Ейфелева вежа, палац Фонтенбло, палац Шамбор, вежа Монпарнас, музей Бурделя та іншими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.