Головна
>
Анонси
>

RespublicaFEST запускає міжнародну програму обміну для молодих музикантів

RespublicaFEST запускає міжнародну програму обміну для молодих музикантів

LiRoom LiRoom
24 Квітня, 2017

RespublicaFEST (Україна) у партнерстві із Kultur.Aktiv e.V. (Німеччина) розпочинає міжнародний проект «Music Factory». Він покликаний дати поштовх молодій музиці, арт-менеджменту та налагодити міжнародну співпрацю між артистами та організаторами.

german

В рамках цього проекту група молодих музикантів та арт-менеджерів із Німеччини та з України візьмуть участь у тижневій програмі обміну у кожній із каїн.

Організатори запевняють, що музиканти будуть навчатися музичному продюсуванню та запису пісень, побудові живих виступів,  зустрінуться зі спеціалістами із захисту авторських прав. Арт-менеджери в цей час будуть займатись адміністративною підтримкою проекту, отримають досвід роботи в міжнародній логістиці та менеджменті, зустрінуться з букерами та менеджерами закордонних концертних залів та отримають міжнародні знайомства для організації проектів і закордонних турів своїх артистів.

В кінці кожного блоку навчання учасники мають підготувати живий виступ для шоукейсу на двох фестивалях – у Дрездені (червень 2017) та у Кам’янець-Подільському (вересень 2017).

Хто може подати заявку на програму?

1) Українські музиканти до 35 років включно. Жанр не має значення. Головні критерії:

– бажання взяти участь у міжнародній програмі обміну та бути готовими знаходити порозуміння з незнайомими людьми з інших країн;
– індивідуальність та креативність, тому що прийдеться працювати не зі своїм гуртом, в іншій країні і, можливо, у стресових ситуаціях;
– наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).

2) Українські арт-менеджери. Бажаний невеликий досвід роботи в культурних проектах та знання англійської/німецької мов. Головні критерії:

– попередній досвід та мотивація;
– наявність закордонного паспорту та можливість узяти участь в обох частинах програм (червень 2017 – в Німеччині, кінець серпня-початок вересня – в Україні).

Як будуть визначені учасники програми?

Перший етап: організаційний комітет RespublicaFEST обере 20 найкращих заявок від музикантів для участі в проекті.

Другий етап: журі, що буде складатись із редакторів українських музичних видань, із 20 запропонованих обере 6 учасників-музикантів, які і візьмуть участь у програмі.

Двох арт-менеджерів для проекту організаційний комітет RespublicaFEST обере самостійно, враховуючи досвід та мотивацію аплікантів.

Як подати заявку?

Залишити свою заявку у коментарях до анонсу на офіційній сторінці RespublicaFEST у Facebook:

Музиканти в заявці мають вказати:

1)    на якому інструменті грають та/чи співають;
2)    три живі та/або студійні записи, які найкраще охарактеризують їхню творчість;
3)    декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у творчому розвитку аплікант прагне здійснити завдяки програмі.

Арт-менеджери в заявці мають вказати:

1)    попередні проекти, в яких працювали/волонтерили та які обов’язки виконували;
2)    знання іноземних мов;
3)    декілька речень про те, як дана програма допоможе їм реалізувати свій творчий потенціал та які наступні кроки у розвитку себе як арт-менеджера аплікант прагне здійснити завдяки програмі.

Дати прийому заявок: 24 квітня – 13 травня 2017. Результати: 15 травня 2017

Проект реалізується за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ) в рамках підтримки проектів програмою «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом Роберта Боша.

Нагадаємо, що 3 місяці тому фестиваль Respublica відкрив прийом заявок від молодих гуртів.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
7 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому