Головна
>
Анонси
>

Подія тижня: єдиний показ фільму-концерту проєкту «роздІловІ»

Подія тижня: єдиний показ фільму-концерту проєкту «роздІловІ»

11 грудня у Києві пройде унікальний показ фільму-концерту проєкту родІловІ. Унікальний у першу чергу через те, що цей виступ був останній для складу, в якому він існував в останні роки. Розповідаємо, що це таке та чому варто його подивитися.


Придбати квитки на фільм можна за посиланням. Також зверніть увагу, що у нашому Інстаграмі проходить розіграш двох квитків на фільм-показ у кінотеатрі Баттерфляй ДеЛюкс. 


роздІловІ – це поетично-музичний проєкт, що використовує для передачі емоції особливі ритми, інтонації та візуальні образи. Вони досліджують питання любові, смерті, терпіння та тиші. В основі цього мультидисциплінарного перфомансу – Сергій Жадан (текст / голос), Оля Михайлюк (ідея / візуалізації), Олексій Ворсоби (музика / акордеон), Томаш Сікори (музика / експериментальні інструменти та саксофон) та Сергій Пілявець (VJ).

Вперше роздІловІ презентувалися у грудні 2012 – спочатку в Івано-Франківську, а потім й Києві. Акцент тоді було зміщено на книгу Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові». Та проєкт отримав схильні відгуки й продовжив свою концертну діяльність, об’їхавши фактично всю Україну. 

До 2019-го учасники встигли втомитися та вирішити переглянути основу проєкту. Було вирішено, що у цьому складі він продовжуватися не зможе. На щастя, їхній останній виступ припав на зйомки спеціального фільму-концерту «Розділові наживо».

Взявся за його зйомку Вадим Ільков, відомий за найкращий повнометражний фільм року за версією ОМКФ-2019 «Тато — мамин брат», а також операторську роботу у фільмі «Вулкан». Допомагали йому 11 українських операторів, переважно документалістів – Сергій Стеценко («Майдан»), Андрій Лисецький («Земля Івана»), Олександр Течинський («Все палає»), Христина Лізогуб («Школа № 3»), Світлана Коваль («Я війна»), Ілля Єгоров («Як ми стали добровольцями»), Андрій Котляр («Бідні люди»), Володимир Усик («Крим, як це було»), Денис Мельник («Історія зимового саду»), Олександр Рощин («Припутні») та В’ячеслав Цвєтков («Земля блакитна, ніби апельсин»).

Читайте також відгук про фільм «Вулкан» у нашому телеграм-каналі.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Нагадаємо, що у 2017 році проєкт роздІловІ випустив дебютний альбом на вірші Сергія Жадана.


Придбати квитки на фільм можна за посиланням. Також зверніть увагу, що у нашому Інстаграмі проходить розіграш двох квитків на фільм-показ у кінотеатрі Баттерфляй ДеЛюкс. 


Підписуйтеся на нас в Інстаграмі, Телеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023