Головна
>
Анонси
>

Діджеї рятують модернізм: DJBuro проведе вечірку у готелі «Салют» на підтримку Save Kyiv Modernism

Діджеї рятують модернізм: DJBuro проведе вечірку у готелі «Салют» на підтримку Save Kyiv Modernism

21 травня в готелі «Салют» на Арсенальній пройде вечірка на підтримку руху, який бореться за збереження знакових архітектурних споруд столиці. На вечірці гратимуть Vlad Fisun, Masha Efy та Sivash.

Київ наповнений пам’ятками радянського модернізму 70-х років. Дитячий світ, ДК Корольова, «Тарілка» на Либідській — в останній час ці локації відомі або через загрозу знесення, або через некомпетентну реставрацію. Та й потрапити всередину унікальних будівель доволі складно. Цією можливістю, а також підтримкою руху за збереження модерністської спадщини зайнялись DJBuro.

«В проєктах DJBuro ми неодноразово використовували нецільові об’єкти Києва. Я згадую особисту участь в легендарній БОМЖ-паті, яка проходила у кесоні на Оболонській набережній і під Гаванським мостом, свої відеостріми у Мистецькому арсеналі та в охолоджувальній вежі в Чорнобильській зоні, сети колег на фоні центру Києва. Архітектура мене захоплювала з дитинства завдяки професії мами, і я вважаю, що культура ставлення до архітектурної спадщини – це перманентний процес. І ми приймаємо в ньому участь своїм діджейським способом», — ділиться засновник формації DJBuro, Влад Фісун

Вечірка проходить у співпраці зі спільнотою save kyiv modernism, чия мета — привертати увагу людей до збереження модерністських об’єктів та використання їх у культурних цілях.

«Це унікальна архітектура,  побудована українцями під час радянської влади. Наша культурна та економічна спадщина, результати проєктування та технологій будівництва українських архітекторів, будівельників, конструкторів, художників. Це крутий туристичний магніт, це локації для зйомок, це фотозони й місця для івентів, фестивалів, культурних проєктів. Модернізм занепав та потребує нового життя. Він ще може добре послужити суспільству. Я за збереження та переосмислення нових економічних культурних функцій для цієї архітектури», — коментує активістка save kyiv modernism, Ольга Терефєєва

Вечірка відбудеться на верхніх поверхах «Салюту». Квитки можна придбати за посиланням.


Читайте також: Великі концерти повертаються: Leopolis Jazz Fest виходить в офлайн

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024