Головна
>
Анонси
>

У Києві відбудеться міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO

У Києві відбудеться міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO

7 та 8 лютого 2020 року у Києві відбудеться міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO, організований Британською Радою в Україні у партнерстві з незалежною ініціативою Music Export Ukraine. Розповідаємо, що вже відомо. 


Придбати квитки на Selector PRO можна за посиланням


Тема цьогорічного форуму

Selector PRO – це професійна подія для гравців музичної індустрії, що спрямована на обговорення бізнес можливостей між учасниками. Цього року тематичний фокус форуму буде зосереджений на розвитку та зростанні стійкого бізнесу в індустрії живих виступів та використання потенціалу сусідніх, зокрема і східноєвропейських, музичних ринків.

Що відбуватиметься у перший день форуму?

7 лютого переважно буде віддано під закриту нетворкінг-сесію для українських концертних агенств та незалежних промоутерів, які матимуть змогу поспілкуватися із колегами з Великої Британії, Східної Європи, Західних Балкан та Центральної Азії.

Що відбуватиметься у другий день форуму?

8 лютого пройде відкрита частина форуму – музична конференція. Вона розпочнеться панельною дискусією за участі представників музичної індустрії Великої Британії – Ріка Мортона із Blow Up Live, Пола МакГіверна з Pitch&Smith, Ребекки Прочнік з Earth Music Agency Ltd, Ханни Шобгола з Echo Locaion Talent та Джейн Біз, програмної директорки легендарного концертного залу Roundhouse. Вони поділяться своїм досвідом роботи на різних ланках музичного бізнесу та особливостями роботи у професійному трикутнику агент-менеджер-артист.

Друга панельна дискусія буде присвячена питанням організації спільних турів у Європі та Азії. Промоутери із Албанії, Боснії та Герцеговини, Азербайджану та інших країн розкажуть свої інсайти та досвід роботи із різними музичними жанрами. 

Заключна панель буде присвячена можливостям розвитку індустрії, а саме сталим моделям роботи малих концертних майданчиків та локальним і міжнародним можливостям для підтримки музичного сектору від програми «Креативна Європа», Українського Культурного Фонду та House of Europe. В цій секції також буде розглянуто кейс-стаді проєкту Katowice – City of Music, який за декілька років існування змінив динаміку музичного ландшафту Польщі.


Придбати квитки на Selector PRO можна за посиланням


А можна більше інформації про спікерів?

Можемо детальніше розповісти про спікерів із Великої Британії.

Джейн Біз, програмна директорка Roundhouse. Керує сіткою подій із понад 100 виступами на рік та командою, яка реалізовує музичні проєкти в Paul Hamlyn Roundhouse Studios. Кураторка таких нових фестивалів та програм, як In The Round.  

Пол МакГіверн, агент у Pitch & Smith. Працює з такими артистами, як  Cut Copy, Penelope Isles, This Is The Kit, Dr Dog, Dillon та багатьма іншими. Допомагає розвивати концертні кар’єри музикантів через організацію гастролів у клубах та виступів артистів на фестивалях Великої Британії, ЄС та всього світу. Пол також входить у програмну команду подій Concert Studio в Барселоні.

Ханна Шобгола, старший агент у Echo Location Talent. До того, як приєднатися до Echo Location, Ханна працювала у Fabric, а потім у WME, одному з найбільших агентств, керуючи дуже різноманітними артистами, від Paul Kalkbrenner та MIA до Trentemøller та Maya Jane Coles.

Рік Мортон, агент у Blow Up Live, який відповідає за кар’єру та стратегію широкого кола артистів, таких як Squarepusher, The Comet is Coming, Brian Eno, !!!, Warmduscher та багатьох інших.

Ребекка Прочнік, агентка у Earth Music Agency Ltd. Cеред багатьох інших, агентство представляє таких артистів, як Skepta, AJ Tracey, Gaika, Ghetts, Floating Points, The New Pornographers.

Чи будуть шоукейси?

Так, тому усім українським артистам, які хочуть взяти участь у непублічному шоукейсі необхідно подати заявку до 27 грудня. Учасники, яких відберуть до 10 січня 2020-го, зможуть виступити серед експертів, агентів та промоутерів, які представлені на форумі.

Що ще варто знати? 

Selector PRO також запрошує учасників та зацікавлених на виступ лондонського ф’южн-гурту The Comet Is Coming, який виступить у Caribbean Club 7 лютого. Квитки – за посиланням


Придбати квитки на Selector PRO можна за посиланням


Фото: прес-служба події


Підписуйтеся на нас в ІнстаграміТелеграмі та YouTube

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому