Головна
>
Анонси
>

У Києві пройде другий професійний музичний форум Selector Pro

У Києві пройде другий професійний музичний форум Selector Pro

8 і 9 грудня у києві пройде другий професійний музичний форум Selector Pro. Ключова тема події – синергія музики та інших видів мистецтв.

23168045_1861893707158185_9000293673372946115_n

Впродовж двох днів на Selector Pro виступлять такі спікери, як музикант Макс Купер, агент британського електронного лейбла Warp Records Анна Яцкевич, представник незалежної британської радіостанції NTS Radio (проект одного з творців Boiler Room) Табіта Торлу-Бангура, журналіст і музичний менеджер Кріс Кук (Complete Music Update) і компанія DRAKE Music, виробник музичних інструментів і технологій для людей з інвалідністю. Окрім іноземних гостів на форумі можно буде почути також представників студії студія Front Pictures, яка розробляла інтерактивний дизайн Євробачення-2017 та номер Джамали, школа нового медіа-арту BLCK BOX, саунд-продюсер і творець музики для відеоігор Олександр Павленко (він же Sunchase). Модераторами панелей стануть Саша Варениця і Гриша Фатьянов з агентства Be Management.

Детальна програма форуму з’явиться незабаром.

Окрім цього в рамках форуму пройде виступ Макса Купера, про який ми розповідали раніше. Музикант презентує аудіовізуальний перфоманс про Всесвіт. Придбати квитки на концерт можна за посиланням.


Зареєструватись для участі в форумі можна тут.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024