Тріо Сета Глієра виступить в Україні у рамках програми «Американська музика за кордоном»

У рамках програми «Американська музика за кордоном» в Україні пройде сім концертів тріо Сета Глієра. Наразі графік виступів виглядає наступним чином:

Київ — 18 квітня (а також 19 квітня відкритий воркшоп)
Одеса — 20 квітня
Херсон — 22 квітня
Мелітополь — 24 квітня
Бердянськ — 25 квітня
Запоріжжя — 28 квітня на фестивалі JAZZY

Сет Глієр (Seth Glier) — американський виконавець та мультиінструменталіст. За свою кар’єру встиг виступити з такими музикантами, як Джеймс Тейлор, Ені ДіФранко, Едвін МакКейн, Мартін Секстон, Еммілу Гарріс та Раян Адамс та іншими. Наразі у нього п’ять альбомів — The Trouble With People (2009), The Next Right Thing (2011), Things I Should Let You Know (2013), If I Could Change One Thing (2015) та Birds (2017).

Тріо Глієра виступить в Україні у рамках програми «Американська музика за кордоном», яка діє з 2016 року. Її започаткувало Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США в партнерстві з організацією «Американські голоси». Ця програма обміну допомагає пропагувати позитивний імідж США через мистецтво й музику і надає слухачам в інших країнах змогу безпосередньо спілкуватися з американськими виконавцями. Програма «Американська музика за кордоном» фінансується Державним департаментом США й адмініструється Асоціацією «Американські голоси».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.