На стадіоні у Києві вперше пройде SOLOMA FEST

15 вересня у Києві відбудеться перший SOLOMA FEST, який закриватиме фестивальний сезон цього року. Вхід на подію буде вільний. Сам фестиваль пройде на стадіоні Національного Авіаційного Університету (НАУ), просп. Космонавта Комарова, 1.

Лайнап охоплює різні напрямки: від хіп-хопу до електроніки. Головним хедлайнером стане гурт Mozgi – проект Потапа. У своїх живих виступах Mozgi поєднують танцювальну музику із поп-мотивами та EDM. Їх концерти – це яскраві візуальні шоу.

На фестивалі виступить найпопулярніший репер країни Ярмак, який минулого року зробив рішучий поворот у своїй кар’єрі та випустив альбом Restart. Також за хіп-хоп відповідатиме GIGA1, відомий як один із найкращих батл-реперів України.

Ярмак: «Я даю себе 3 года на развитие. Через 3 года Украина получит достойного рэп-артиста»

Програму електронної музики наповнюватиме Tapolsky, а також Sender. Рок-програму презентує гурт Roll Models, а свіжу кров представлятиме D.Marsh. Окрім того відбудуться сети від Selecta, Lady та Wacky J.

Фестиваль створюється за підтримки громадського бюджету Києва. Це перший open-air фест у Солом’янському районі міста. Також партнерами фестивалю виступили Jagermeister, Tuborg та Pepsi.

Організатори фестивалю – «Типичный Киев». Та сама команда вже кілька років організовує Radioday, який цього року розширився за рамки КПІ, та пройшов на Європейській площі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.